Поиск по сайту:
НайтиНародные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации
Алла Шлапак   Печерська площа   Київ   депутат

Алла Шлапак: Рішення по Печерській Площі враховує інтереси всіх учасників процесу

Ирина Набожняк | 26.01.2012 16:13

-1
Рейтинг
-1


Голосов "за"
1

Голосов "против"
2

Забудови історичної пам'ятки Києва – Печерської Площі не буде, про це за результатами сьогоднішнього засідання Київради повідомила лідер депутатської групи "Соціальна справедливість" Алла Шлапак.

Алла Шлапак: Рішення по Печерській Площі враховує інтереси всіх учасників процесу
Сьогодні, 26 січня 2012 року, Алла Шлапак внесла на розгляд Київради проект рішення, яким передбачено припинити право постійного користування Вищим господарським судом України земельною ділянкою по вул. Копиленка,6. Рішення підтримали 90 депутатів.

"Захистити Печерську площу від забудови вдалося тільки тому, що ми діяли у правовому полі та були готові до співпраці", – зазначила політик.

Алла Шлапак нагадала, що питання щодо недопущення забудови Печерської Площі двічі виносилося на розгляд Київради, однак не було підтримане через невідповідність діючому законодавству, про що було підготовлено відповідний експертний висновок юридичного управління КМДА. "Через це, впродовж більш, як чотирьох місяців питання щодо проблемної забудови Печерської Площі залишалося не вирішеним, а історична пам'ятка стала об'єктом політичних маніпулювань. І лише сьогодні вдалося ухвалити оптимальне рішення, яке відповідає діючому законодавству та інтересам мешканців", – зазначила депутат.

Як пояснила Алла Шлапак, дане рішення стало компромісом та враховує інтереси всіх учасників процесу: в першу чергу киян, а також Вищого господарського суду та міської влади. "Зважаючи на позицію киян та міської влади, Вищий господарський суд відмовився від виділеної йому раніше ділянки. Таким чином Печерська Площа залишиться недоторканою й історична пам'ятка і надалі тішитиме мешканців та гостей столиці", – зауважила вона.


© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua