Поиск по сайту:
НайтиНародные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации
Великописарівська ЦРЛ

Володимир Даниленко: "Великописарівська лікарня повинна вийти "з лікарняного"

donn | 10.11.2011 16:20

-2
Рейтинг
-2


Голосов "за"
0

Голосов "против"
2

Для жителів Великописарівського району, як і для жителів інших районів, районна лікарня – це основний медичний заклад, де вони можуть отримати невідкладну медичну допомогу майже вдома. Адже не кожен може знайти кошти і час на поїдку до обласного центру.

Володимир Даниленко: ''Великописарівська лікарня повинна вийти ''з лікарняного''
Проте, стаціонарні відділення та приміщення інших структурних підрозділів Великописарівської центральної районної лікарні знаходяться в пристосованих та аварійних приміщеннях, побудованих ще в 1890 році, що не сприяє ні нормальній роботі лікарів, ні лікуванню хворих. Косметичний ремонт чи навіть капітальний – не зможе зарадити цій ситуації, адже стан приміщень дійсно відповідає своєму віку.

Ще у 1989 році у районному центрі почали будувати лікувально-терапевтичний корпус, що покращило б не лише медичне обслуговування і демографічні показники в районі, а й соціально-економічний розвиток. На сьогодні "лікарняне" будівництво перейшло в розряд державних довгобудів, яких по районах області дуже багато. Приміщення самого корпусу розраховане на лікування 110 хворих і готове на 80%, а харчоблоку – на 70%.

На завершення будівництва лікувального корпусу ЦРЛ необхідні кошти у сумі 26152,25 тис. грн. та 1300 тис. грн., щоб завершити всі роботи по будівництву очисних споруд у смт Велика Писарівка. На жаль, таких коштів немає ні в районному, ні в обласному бюджеті.

"У жовтні цього року на засіданні Верховної Ради України я оголосив депутатський запит до Кабінету Міністрів України стосовно виділення додаткових субвенцій з Державного бюджету України для завершення будівництва лікарні у Великій Писарівці. Прикро, що приватні особняки можуть "виростати" за два місяці, а державна лікарня будується вже 22 роки. Це парадокси нашого часу, які треба вирішувати", – говорить Володимир Даниленко, народний депутат України, перший секретар Сумського обкому КПУ.


© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua