Поиск по сайту:
НайтиНародные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации

Відкрите звернення до Президента України

Бовикін Сергій | 18.08.2011 02:14

0
Рейтинг
0


Голосов "за"
3

Голосов "против"
3

До яких пір з мене та моєї родини будуть знущатися мафіозники Ющенка – Литвина – Єфремова?
До яких пір будуть фальшувати документи, відмовляти у судовому захисті цькувати злочинцями та чиновниками?
руками мафії в мне та родини вкрадені виплати соціальної допомоги, субсидії, виплати по догляду, за бойовий орден діда та ін. Примушують платити за


Відкрите звернення до Президента України
До яких пір з мене та моєї родини будуть знущатися мафіозники Ющенка – Литвина – Єфремова?

До яких пір будуть фальшувати документи, відмовляти у судовому захисті цькувати злочинцями та чиновниками?

руками мафії в мне та родини вкрадені виплати соціальної допомоги, субсидії, виплати по догляду, за бойовий орден діда та ін. Примушують платити за не надані послуги, відмовляють у видачі довідок, вибивають двері, погрожують вбивством та ін.

тепер по порядку.

Вся ця мафія:

Таргоній голова суду – по його вказівках проти нас фальшували договори – я знаю його, як збоченця, який вміло маскується під порядну людину, на фіктивних матеріалах відмовив мені у вирішенні потання по корупції по факту не видачі мені жидами комунального підприємства довідок про склад сімї та Довіреності на право ведення справи у суді.Це повязано з тим, що він є одним з членів мафії, яка знищує населення району при цьому відбирає майно. таргоній рокаи розкрадає електроенергію. Мав рахунок в Швейцарському банку куди по не офіційній інформації відправляє кошти отримані у вигляді хабарів. Погрожував мені фізичною розправою. Та казав що зробитть мене психічно хворим! На даний час фабрикуєвідеозаписи що знімають в суді по факту погроз вбивством мені з боку адвоката Ставровського та його особисто!

Олійник – суддя рвав мої заяви та примушував переписувати, хоч в них не було жодної помарки, при змові з Бражуками, Лазаренко та Кревком судовим рішенням на фіктивних матеріалах вкрали в мене соціальну допомогу за цілий рік, відмовляв у розгляді заяв по фактам субсидій, на фіктивних доказах приймав рішення проти мене та родини та фальшував матеріали справ

Грипіч – суддя, відмовляла моїй бабці у задоволені зміни статусу на учасника бойових дій без причини. Виписує фіктивні Ухвали. Відмовляє у законному судовому захисті та розстроченні виплат боргу. Відмовлялал у розгляді моїє заяви по факту ще низки не виданних довідок. І тому не законно була прийнята на псаду судді! та як на момент отримання статусу в неї була не завершена справа – моя!

Піскунов – суддя, працюючи в СБУ до того як став суддею вимагав з мене спискати для йогго доньки скрипку, я відмовив це робити. Тому суддя Піскунов на фіктивних матеріалах побудував проти мене справу по факту боргів за квартплату пр и відсутності будь яких послуг.

Маренич – суддя відмовляв мені у судовому захиті на тій підставі, що я не сплатив судові збори. Хоч я повідомляв що доглядаю хворих людей і не маю можливості платити.

Бражуки – мент -він колишній чиновник (має родину бандитів) розкрадали побутовий газ, а потім вкрали в мене соціальну допомогу на фіктивних матеріалах та кошти по догляду. Крім тогть фальшували документи по факту оплатза комунальні послуги та примушували платити повз субсидію і у такий спосіб вивели фіктивну заборгованість, що спричинило втрату її на три роки!

Бородавко – мент – заступник глави адміністрації – погрожував мені фізичною розправою після того, як я написав Азарову (та й писав іншим) що робить в Костополі мафія Ющенка – Литвина – Єфремова! розкрадають бюджетні кошти та принижують людську гідність – навіть вбивають людей! Особисто мене не допускав до участі у конкурсі на заміщення вакантних посад. Має сина мента

Таргоній, Васарук та ін. – менти по фату вдерання до мене в квартиру під виглядом первірки на самогон чинили не правомірні дії та потім були прикриті Покуратурою району!

Денисюк – мер міста – сторив мені та моїй родині не людські умови поживання. Катував нас комунальними підприємствами. Фабрикував проти мене документи. Чинив відписки та відмолялв у допомозі! Сам розкрадає бюджетні кошти міста. Кадуть збудував на них у Польщі собі маєток та оздоровчий комплекс. Позбавив мене батьківських прав. Розікрав місто! Роздав у не законний спосіб спотривін майданчики під гаражі, прибудинкові теріторії під прпибудови для ведення бізнесу буз врахування інтересів громадян та без їх згоди! На мої заяви пишуть відписки.

Тимошук – бізнесмен – у незаконний спосіб отримала у мене під вікном 140 метрів квадратних прибудинкової теріторіі- квітник, та збудувала там прибудову та веде бізнес. З порушенням будівельних норм та моєї згоди! Комісія яка примала обєкт не мала права цьогг робити. На всі звернення відписуються

Верета – бізнесмен – иій колишній тесть – не одноразово робив спробу вбити мене з метою заволодіти квартирою та підмовляв криміналітет.На мої звернення працівнкики Прокуратури не реагували!

Ставровський – колишній працівник Прокуратури – який не реагував на мої заяви про факт погроз моєму життю з боку кримінальних елементів якихВерета наймав щоб мене вбити.

На данний час сам мені погрожує фізичною розправою. Входить ко мафіозного угрупування у спілці з суддею Олійником!

Ділничий та міліція – на мої заяви не реагують, у своїх внутрішніх документах пишуть що факти мої не підтверджуються,а мені нічого не направляють. Всі хабарники. Куми зяті та ін!

СБУ – відмовляється розглядати мої зави по факту корупції та відписуються. Хорошковський набрав телепнів,які кришують мафію області особливо у Рівному! Підсилали до мене бандюганів, щоб підбити мене на терористичні дії.

Прокуратура району і області – пишуть відписки та не реагують на мої заяви – чинять змову та кришують мафію району!

державна Адміністрація – Тильман – заступник – колишній сутенер один з головарів бандиської мафії тричі притягувався до кримінальної відповідальності тричі прикривався Денисюком – мером міста. На мої заяви пише відписки та кришує мафію!

Управління праці та соціального захисту населення – вкрали в мене руками Бражук соціальну допомогу, виплати по догляду. Крім того крали субсидію – відмовляли у прийомі документів та фальшують матеріали справ. особливо заступник та керівник відомства.

Кіпріянова – працівник юрист Костопільського БЖКП відмовляла мені у видачі довідок вимага вчиняти дії які суперать закону.Погрожувала мені та моїй родині.

Працівники БЖКП – вибивали двері влаштували террор мені та моїм хворим батькам. Вимагали під загрозою вбивста підписувати Акти на затоплення! При цьому ніяких пояснень не надавали!

Вищі державні інстанції – суди, міністерства та відомства, контролюючі органи

Пишуть відписки відмовляють узахисті та фабрикують докази і матеріали справ!

Зокрема глова Ради суддів України – Я.М.Романюк – відписується по факту мого звернення замість того щоб направити матеріали до відповідного державного Органу! І так всі!! державні устангови!

В Костополі діє мафіозне угрупування,яке відкриває поштові листівки- сюди входять керівники установ СБУ, Міліції, Покуратури, Суду, Адміністрації, мерії, впливові бізнесмени та працівники Укрпошти, зокрема керівник та працівник (родичка Бражуків).

Не одноразово мої листівки не відправлялися до відповідних органів та фабрикувалися відповіді!

І так далі!

Це я не пишу по факту голосних вбивст, що мене хотіли притягнути до відповідальності по цим справам зокрема по вбивству Гонгадзе!приїздив сам Піскун! звідки він отримав таку інформаціюі хто її надав от що мене цікавить?

Прошу надіслати сюди Хорошковського особисто та з колективом первіряючих та перевірити усі факти на які я зсилався впродовж довгих 10років зазнаючи знущать збоку мафії Ющенко – Литвина – Єфремова та Європейського суду з прав людини!

Можливо це допоможе додатково пролити світло на замовені вбивства в Україні.

В звязку з тим, що я вважаю став жеотвою мафіозної змови великої кількості осіб Прошу -

Прошу у вас захисту, та як нема ні коштів ні здоровя ні сил боронити свою честь та гідність та спокій двох важкохворих моїх батьків перед збоченцями, які захопили місто!

Якщо Ви зайняті та немаєте бажання допомогти згідно Контитуції, топрошу у Вас матеріальної допомоги для купівлі вогнепальної зброї та охорогни свого життя та життя моїх хворих ьатьків. Крівм того ще придбаю їжу на зиму, бо мафія району всі кошти пропускає черех свої магазини навіть ті які ніби виділяє на допомоги!

У Європейський Суд звертатися не буду навіть якщо будуть різати та гвалтувати!

8 серпня 2011 року Бовикін Сергій Михалович Костопіль Грушевського 28\17


© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua