Поиск по сайту:
НайтиНародные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации

Луганські студенти-політологи освоюють новий робочий інструмент


1
Рейтинг
1


Голосов "за"
1

Голосов "против"
0

Сьогодні, 23 травня 2011 року, для студентів-політологів відбулася презентація проекту "Твій місцевий депутат: Луганська область".

Луганські студенти-політологи освоюють новий робочий інструмент
Сьогодні, 23 травня 2011 року, для студентів-політологів відбулася презентація проекту "Твій місцевий депутат: Луганська область". Участь у заході взяли студенти кафедри "Політології та правознавства" історичного факультету Луганського національного університету ім. Тараса Шевченка.

Цей проект здійснюється Східноукраїнським центром громадських ініціатив (м.Луганськ) у співпраці з громадськими організаціями "Наш дім – Сватівщина" (м. Сватове) та ЛОО ВМГО "Демократичний Альянс" (м.Алчевськ). Захід відбувся за сприяння кафедри "Політології та правознавства" історичного факультету ЛНУ ім. Тараса Шевченка.

Редактор сайту Паралель-медіа Володимир Лермонтов, один із учасників проекту "Твій місцевий депутат: Луганська область" розповів про роботу проекту, його мету та завдання, а також представив сайт dep.lg.ua. Про технічні можливості сайту розказала редактор сайту Олександра Хандрамай. Варто відмітити, що проектний сайт може стати новим інструментом у роботі молодих політологів. Вже сьогодні на сайті dep.lg.uа представлені Луганська обласна, Луганська міська, Алчевська міська, Сватівська міська ради. Презентований проект ставить за мету стимулювати місцеві ради Луганської області до прозорої та відкритої діяльності, відповідальності перед місцевими громадами. Аналогічні до луганського проекти реалізуються у 8 регіонах України (Волинська, Чернігівська, Донецька, Луганська, Тернопільська, Харківська, Одеська область та АР Крим).

Студентів цікавили питання про те, як зробити владу відкритою та прозорою, як побороти корупцію в оргнах державної влади. Варто відмітити, що проектний сайт dep.lg.uа готовий стати першою сходинкою у цій боротьбі.

На сьогодні проектний сайт став майданчиком для відкритого та прозорого спілкування між депутатами та виборцями. Нагадаємо, що за словами керівника проекту "Твій місцевий депутат: Луганська область" Володимира Щербаченко, очікується, що в подальшому кількість органів місцевого самоврядування представлених на сайті зросте. Зокрема, незабаром на сайті з'явиться інформація про депутатів Сєвєродонецької та Рубіжанської міських рад.

Відвідувачі сайту dep.lg.ua можуть знайти на ньому "особисту справу" кожного депутата, графік прийому, контакти, фото, матеріали сесій та актуальні новини. Також там можна залишити питання, коментарі, пропозиції для депутатів рад, завантажити тематичні документи і фото.

Прес-центр Східноукраїнського центру громадських ініціатив – www.totalaction.org.ua

Контакти для довідок – Олександра Хандрамай – 050-885-58-90.


© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua