Поиск по сайту:
НайтиНародные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации

Від мрії до реальності

donetsk_cvu | 25.10.2010 16:11

0
Рейтинг
0


Голосов "за"
0

Голосов "против"
0

24 жовтня у мікрорайоні "Текстильник" Кіровського району відбулося урочисте відкриття дитячого майданчика "Остров-ОК".

Від мрії до реальності
Дитячий майданчик "Остров-ОК" був побудований за ініціативи активних мешканців мікрорайону, в рамках конкурсу міні-проектів, що проводить Донецька обласна організація ВГО "Комітет виборців України" при фінансовій підтримці Міжнародного фонду "Відродження", Донецької міської ради, та інформаційній підтримці "Першого муніципального каналу". Підтримуючи спільну ініціативу мешканців мікрорайону (батьків, підприємців, активних громадян) районна влада додала до ігрового комплексу ще декілька ігрових споруд, завдяки чому вийшов великий і красивий дитячий майданчик.

На відкритті були присутні заступник Донецького міського голови Волков М.М., Голова Кіровського району м. Донецька Меша В.Г., Голова Правління ДОО "Комітет виборців України" Ткаченко С.В., які привітали всіх присутніх зі святом та висловили надію, що цей майданчик буде улюбленим містом дітлахів та їх батьків. Організатори заходу спільно з представниками громадських організацій та влади дійшли висновку, що на цьому добра ініціатива не повинна закінчуватись і на вільному місті біля вже побудованого майданчика ще потрібно додатково поставити ігрові елементи для більш дорослих дітей, на що діти відповіли радісним "Ура!", а батьки – оплесками.

Як зазначив голова правління ДОО ВГО "Комітет виборців України" Сергій Ткаченко, будівництво цього майданчика – є яскравим прикладом того, як мешканці Донецька поступово з простих споживачів неякісних послуг перетворюються на активних громадян, здатних об'єднувати зусилля, залучати ресурси та привертати увагу влади заради спільного вирішення власних проблем.

Батьки-члени ініціативної групи від щирого серця подякували та нагородили грамотами керівництво Кіровського району м. Донецька, ДОО ВГО "Комітет виборців України", ДОГО "Ні будівництву сміттєспалювального заводу в Донецьку", ДОГО "Асоціація захисту екологічних прав громадян" за допомогу та внесок в будівництво дитячого майданчика.

Діти, не чекаючи на офіційне відкриття, з великим задоволенням каталися на гойдалках, зривали повітряні кулі, якими був прикрашений майданчик, та танцювали під дитячі пісні, що лунали з вікна прилеглого будинку.

Після того, як було перерізано символічну стрічку, всі бажаючи малюки змогли взяти участь у розважальній програмі, що була підготовлена батьками-учасниками ініціативної групи, та отримати солодощі та подарунки за участь у іграх та конкурсах.


© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua