Поиск по сайту:
НайтиНародные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации

Місцеві вибори в Донецькій області: попередні оцінки та висновки.

donetsk_cvu | 13.10.2010 13:56

4
Рейтинг
4


Голосов "за"
4

Голосов "против"
0

15 жовтня 2010 року об 11.00 в Донецьку у готелі "Централь" (вул. Артема, 87, другий поверх, зал нарад) відбудеться прес-конференція на тему "Місцеві вибори в Донецькій області: попередні оцінки та висновки".

Місцеві вибори в Донецькій області: попередні оцінки та висновки.
Під час прес-конференції будуть оприлюднені попередні оцінки виборчого процесу в Донецькій області від незалежних спостерігачів спільного проекту ДОО ВГО "Комітет виборців України" та ВГО "Громадянська мережа "Опора".

У прес-конференції візьмуть участь:

• Сергій Ткаченко, Голова Правління ДОО ВГО "Комітет виборців України";

• Олександр Клюжев, регіональний координатор спільного проекту ДОО ВГО "Комітет виборців України" та ВГО "Громадянська мережа "Опора" з громадського моніторингу виборчого процесу в Донецькій області.

Під час прес-конференції будуть висвітлені наступні питання:

1. Неупередженість та законність дій виборчих комісій в Донецькій області;

2. Доступність інформації про виборчий процес для громадян, кандидатів та політичних партїй;

3. Особливості процесу реєстрації в Донецькій області кандидатів та політичних партій для участі у виборах вісіх рівнів;

4. Діяльність місцевих органів влади в умовах виборчого процесу та ризики застосування адміністративного ресурсу;

5. Агітаційна складова місцевих виборів та конкуренція між суб'єктами виборчого процесу;

6. Випадки застосування насильства та кримінальних дій у виборчому процесі.

Під час прес-конференції будуть презентовані рекомендації ДОО ВГО "Комітет виборців України" та ВГО "Громадянська мережа "Опора" суб'єктам виборчого процесу та виборчим комісіям щодо удосконалення процесу організації та проведення місцевих виборів в Донецькій області.

Просимо Вас до 16 год. 14 жовтня 2010 року підтвердити участь у прес-конференції на e-mail tanusha.dn@gmail.com або за телефоном 050-901-51-21 (контактна особа – Тетяна Торбенко).

Для довідки:

Донецька обласна організація ВГО "Комітет виборців України" та ВГО "Громадянська мережа ОПОРА" здійснюють в регіоні спільний проект з громадського моніторингу виборчого процесу. Незалежні спостерігачі, присутні в більшості міст та районів Донецької області, проводять моніторинг усіх етапів підготовки та проведення місцевих виборів. Протягом усієї виборчої кампанії ДОО ВГО "Комітет виборців України" та Громадянська мережа ОПОРА будуть оперативно інформувати ЗМІ про проблеми, особливості або порушення, що супроводжуватимуть виборчий процес.


© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua