Поиск по сайту:
НайтиНародные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации

У Донецьку реформували пенсійну систему

donetsk_cvu | 12.10.2010 18:07

1
Рейтинг
1


Голосов "за"
1

Голосов "против"
0

12 жовтня у Донецьку відбувся експертний круглий стіл присвячений питанням пошуку шляхів реформування пенсійної системи України.

У Донецьку реформували пенсійну систему
Організаторами зустрічі виступила Донецька обласна організація ВГО "Комітет виборців України" спільно з Всеукраїнською громадською організацією "Асоціація підтримки прогресивних реформ" спільно з Мережею підтримки реформ та громадянською коаліцією "Право на майбутнє".

Метою заходу організатори визначили активізацію експертних кіл та громадських організацій Донецької області у питаннях, які стосуються реформування України та інших актуальних аспектів державної політики.

Голова Донецької обласної організації ВГО "Комітет виборців України" Сергій Ткаченко у своєму привітальному слові зазначив що: "даний захід є логічним продовженням тієї дискусії, яку ми розпочали декілька місяців тому і яка стосується основних реформ в соціальній, економічній та гуманітарній сферах. Перший захід цієї серії відбувся в липні 2010 року, який стосувався економічного блоку реформ та тих обіцянок Президента України, які звучали в його передвиборчій програмі"

Участь в експертному обговорюванні взяли Начальник Головного Управління Пенсійного Фонду України в Донецькій області Георгій Якименко, Голова Асоціації підтримки прогресивних реформ В'ячеслав Редько, Голова спілки недержавного Пенсійного Фонду "Причетність" Олександр Бєлий, Голова всеукраїнської спілки вчених економістів Олександр Кендюхов, директор ТОВ "АссісТАС" Валерій Алтунін та керівник аналітичних програм Донецької обласної організації ВГО "Комітет виборців України" Олександр Клюжев.

Учасники заходу відзначили, що пенсійна реформа стосується усіх верств населення та соціальних груп і реформування пенсійної системи не можливе без комплексного вирішення проблем в соціальній, економічній та гуманітарній сферах. За словами багатьох виступаючих – одна з головних проблем, яка стоїть на заваді успішної реформації пенсійної системи – тотальна недовіра населення. Збільшення податкового та пенсійного навантаження на громадянина, низький рівень поінформованості населення, відсутність системного бачення та чіткої пенсійної моделі до якої ми прагнемо – все це викликає у громадян багато питань та незадоволення роботою органів державної влади. З свого боку Начальник Головного Управління Пенсійного Фонду України в Донецькій області Георгій Якименко висловився за необхідність просвіти громадян та запросив журналістів до діалогу: "я всіх бажаючих запрошую до Управління Пенсійного Фонду на екскурсію. Приходьте і ви зможете з середини подивитися на цю непросту роботу і, можливо, деякі питання у вас зникнуть" – зазначив пан Якименко.

За результатами обговорення та висловлених експертами та учасниками пропозицій будуть сформовані рекомендації, які будуть надіслані до органів державної та регіональної влади. Донецька обласна організація "Комітет виборців України" запрошує всіх бажаючих долучитися до розробки проекту рекомендацій та висловити свої зауваження. Усі пропозиції стосовно шляхів реформування пенсійної системи України можна надсилати до 20 жовтня 2010 року на адресу donetsk_cvu@ukr.net з позначкою "пропозиції до пенсійної реформи".


© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua