Поиск по сайту:
НайтиНародные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации

КОМІТЕТ ВИБОРЦІВ УКРАЇНИ РОЗПОЧАВ КОМПЛЕКСНИЙ ПРОЕКТ "ПРАВО НА ВИБІР 2010!"

donetsk_cvu | 7.10.2010 11:22

0
Рейтинг
0


Голосов "за"
1

Голосов "против"
1

Комітет виборців України оголосив про початок національної кампанії довготермінового спостереження за процесом місцевих виборів 2010 року, який проводиться за підтримки Міжнародного фонду "Відродження". Моніторинг охопить 20-ть областей України.

КОМІТЕТ ВИБОРЦІВ УКРАЇНИ РОЗПОЧАВ КОМПЛЕКСНИЙ ПРОЕКТ ''ПРАВО НА ВИБІР 2010!''
Комітет виборців України оголосив про початок національної кампанії довготермінового спостереження за процесом місцевих виборів 2010 року, який проводиться за підтримки Міжнародного фонду "Відродження". Моніторинг охопить 20-ть областей України.

КВУ проведе довготермінове спостереження у 20-ти областях, та більш детальне середньо та короткотермінове спостереження у 8-ми з них. Метою комплексної інформаційно-просвітницької кампанії "Право на вибір 2010", є в першу чергу моніторинг виборчого процесу, інформування широкого загалу української та міжнародної громадськості щодо перебігу місцевих передвиборчих кампанії та загальноукраїнських наслідків місцевих виборів 2010.

КВУ також планує в ході проекту сприяти належній обізнаності громадян щодо їх виборчих прав, допомогти зорієнтуватися і зробити усвідомлений обґрунтований вибір. Вже розпочала свою роботу "гаряча лінія", для виборців та кандидатів. Надані консультації допоможуть захистити виборчі права громадян, як виборців так і кандидатів.

КВУ закликає громадян звертатися до спостерігачів організацій, якщо їхні права буде порушено, щоб отримати консультацію та за телефонами "гарячої лінії"

(044) 425-23-01, (044) 425-37-20.

Детальну інформацію можна отримати за телефоном:

(044) 425-21-66

* * *

Метою комплексної інформаційно-просвітницької кампанії "Право на вибір 2010", що здійснюється ВГО КВУ за підтримки Міжнародного фонду "Відродження", є в першу чергу моніторинг виборчого процесу, інформування широкого загалу української та міжнародної громадськості щодо перебігу місцевих передвиборчих кампанії та загальноукраїнських наслідків місцевих виборів 2010.

Детальніше МіжнароднийФонд "Відродження": www.irf.ua


© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua