Поиск по сайту:
НайтиНародные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации

КОМІТЕТ ВИБОРЦІВ УКРАЇНИ РОЗПОЧАВ КОМПЛЕКСНИЙ ПРОЕКТ "ПРАВО НА ВИБІР 2010!"

donetsk_cvu | 7.10.2010 11:19

0
Рейтинг
0


Голосов "за"
1

Голосов "против"
1

Комітет виборців України оголосив про початок національної кампанії довготермінового спостереження за процесом місцевих виборів 2010 року, який проводиться за підтримки Міжнародного фонду "Відродження". Моніторинг охопить 20-ть областей України.

КОМІТЕТ ВИБОРЦІВ УКРАЇНИ РОЗПОЧАВ КОМПЛЕКСНИЙ ПРОЕКТ ''ПРАВО НА ВИБІР 2010!''
КВУ проведе довготермінове спостереження у 20-ти областях, та більш детальне середньо та короткотермінове спостереження у 8-ми з них. Метою комплексної інформаційно-просвітницької кампанії "Право на вибір 2010", є в першу чергу моніторинг виборчого процесу, інформування широкого загалу української та міжнародної громадськості щодо перебігу місцевих передвиборчих кампанії та загальноукраїнських наслідків місцевих виборів 2010.

КВУ також планує в ході проекту сприяти належній обізнаності громадян щодо їх виборчих прав, допомогти зорієнтуватися і зробити усвідомлений обґрунтований вибір. Вже розпочала свою роботу "гаряча лінія", для виборців та кандидатів. Надані консультації допоможуть захистити виборчі права громадян, як виборців так і кандидатів.

КВУ закликає громадян звертатися до спостерігачів організацій, якщо їхні права буде порушено, щоб отримати консультацію та за телефонами "гарячої лінії"

(044) 425-23-01, (044) 425-37-20.

Детальну інформацію можна отримати за телефоном:

(044) 425-21-66

* * *

Метою комплексної інформаційно-просвітницької кампанії "Право на вибір 2010", що здійснюється ВГО КВУ за підтримки Міжнародного фонду "Відродження", є в першу чергу моніторинг виборчого процесу, інформування широкого загалу української та міжнародної громадськості щодо перебігу місцевих передвиборчих кампанії та загальноукраїнських наслідків місцевих виборів 2010.

Детальніше МіжнароднийФонд "Відродження": www.irf.ua


© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua