Народные блоги
http://narodna.pravda.com.ua/rus/local/4c8f152065d1f/

Адвентисти закликають іти на пустинні дороги

адвентист | 14.09.2010 09:24

10-11 вересня у Чернівцях відбувся місіонерський конгрес Церкви Адвентистів Сьомого Дня за участю керівника місіонерського відділу Української Уніонної Конференції пастора Дмитра Зубкова під девізом "Ідіть на пустинні дороги!".

Адвентисти закликають іти на пустинні дороги
За звичаєм, як і в минулі роки, місцем проведення став літній театр, здатний вмістити кілька тисяч людей.Протягом двох днів учасники конгресу чули Божий заклик нести добру вістку в ті місця, де люди не знають про Божу благодать в Ісусі Христі, як єдиний шлях спасіння, і про Божий Закон, який є мірилом праведності для кожної людини. Великим натхненням послужили свіжі особисті досліди місіонерів, які розповідали про Божі чудеса, що мають місце під час місіонерських подорожей.

Конгрес прикрасили музичні виступи камерного хору "Те Деум", інструментального ансамблю "Буковинська перлина", дитячого хору, духового оркестру, соло Віри Дев'яткіної та Миколи Ринжука, тріо "Благодать" та інших виконавців. Особливо слухачам сподобався виступ групи "Маранафа", пісні якої на цей раз були про блаженну надію всіх християн – Друге пришестя Ісуса Христа!Пастор Дмитро підкреслив особисту відповідальність кожного віруючого в справі спасіння. "Де б ви не знаходилися, Бог дав вам доручення нести добру вістку цьому світу" – сказав він. Пастор Дмитро висловив особливу подяку Богу і уряду України за релігійну свободу в нашій країні.


© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua