Поиск по сайту:
НайтиНародные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации

Запорізьке ЖКГ: платіть за те, чого нема!

Крук_Крук | 27.08.2010 14:07

4
Рейтинг
4


Голосов "за"
6

Голосов "против"
2

Запорізька місцева влада знову знущається над простими городянами!

Запорізьке ЖКГ: платіть за те, чого нема!
"Навіщо людині в таку спеку потрібна гаряча вода?" – подумав начальник управління комунального господарства запорізького міськвиконкому Микола Боярчуков і відключив запоріжцям гарячу воду. За останні дні можливістю користуватися нею були позбавлені мешканці Орджонікідзевського, Шевченківського та інших районів міста. І хоча з крану гарячої води тече холодна, комунальне господарство міста всеодно грабіжницьки здирає з нас плату за неї як за гарячу. Це при тому, що вже з липня сплата за комунальні послуги для запоріжців суттєво збільшилася, а саме: підігрів води (якого немає!) на- 6,9%, водопостачання на- 17%, водовідвід на – 17%.

Дивний збіг, адже наприкінці жовтня відбудуться вибори до міської ради та на пост мера. А пан Боярчуков, як відомо, входить до команди нині діючого міського голови Запоріжжя Євгена Карташова. Висновок простий: на передвиборчу кампанію потрібні гроші. А звідки їх взяти? Та з кишені самих же виборців! От запоріжці тепер і сплачують за неякісні комунальні послуги завищену ціну.

Цікаво, що здирницьку сутність Боярчукова влучно відмітили молоді запорізькі патріоти, створивши гру-додаток ВКонтакті "Битва за Запоріжжя". Ці безстрашні студенти, не боючися репресій та шаленого тиску, що постійно вчиняє проти них міська влада, вже не перший рік ведуть боротьбу з мером Карташовим та його командою. Черговим етапом цієї боротьби стало створення креативної гри "Битва за Запоріжжя", яка вже завоювала свою популярність серед запорізької молоді. Адже не кожного дня видається можливість закидати свого мера та його команду, зокрема ненависного Боярчукова, газетами з викривальними матеріалами, від яких чиновник просто розлітається на шматки!

До речі, Євген Карташов прославився на всю Україну ще й тим, що завдяки його "активній діяльності" в Запоріжжі вже багато років ніяк не можуть добудувати мости через Дніпро. Хоча гроші з державного бюджету все надходять і надходять, на будівництво це чомусь не впливає. У грі "Битва за Запоріжжя" цей момент також цікаво обігрується. Тож побажаємо нашим побратимам не здаватися і попри всі перепони іти до перемоги народних інтересів над свавіллям влади та олігархів! Слава Україні!

Комментарии

© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua