Народные блоги
http://narodna.pravda.com.ua/rus/local/4c4d715dda658/

У Луганьску намагаються захопити частину парку

panserg | 26.07.2010 14:28

Спроба місцевих ЗМІ з'ясуваити на якіх підставах, а головне, ким ведеться будівництво об'єкту на терріторії скверу, який якщо вірити табличкам, охороняється державою, поки що не дала результатів.

У Луганьску намагаються захопити частину парку
Нещодавно мешканці Луганська стали помічати незрозумілу активність у сквері Молода Гвардія, розташованому у самому центрі міста. Серед версій, про які кажуть люди – там буде будуватися пам'ятник мало кому відомій поетесі, а справжня мета стройки – це будівництво кафе, яке буде біля нього.

Ці чутки ані підтверджені а ні спростовані, тому що місцева влада поки що відмовляється коментувати цю ситуацію.

Але факти є наступними:

- є наявність забору та будівельного вагончику на периметрі парку

- на території огородженій будівельним парканом ростуть голубі смереки, які за логікою мають видалити (звісно, якщо будівництво буде продовжено)

- біля будівництва стоїть знак, що говорить про охорону території парку державою.

Треба додати, що такий саме знак стоїть і на іншому боці парку, і практика показала що він не зупинив свого часу будівництво двоповерхової аптеки "Здравиця" на території парку. В народі цю аптеку називають "аптека Януковича", а також вона вважається одна з найдорожчих у місті.


© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua