Поиск по сайту:
НайтиНародные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации

ПРЕЗЕНТАЦІЯ ПРОЕКТУ ГРОМАДСЬКОГО СПОСТЕРЕЖЕННЯ ЗА ВСТУПНОЮ КАМПАНІЄЮ У ВНЗ

donetsk_cvu | 21.07.2010 10:46

-1
Рейтинг
-1


Голосов "за"
0

Голосов "против"
1

Донецька обласна організація ВГО "Комітет виборців України" проводить прес-конференцію під назвою "ПІДВОДНІ КАМЕНІ ВСТУПНОЇ КАМПАНІЇ ДО ВНЗ 2010". Під час прес-конференції відбудеться презентація проекту громадського спостереження за проведенням вступної кампанії у вищі навчальні заклади у 2010 році в рамках громадської кампанії "За чесний вступ!".

ПРЕЗЕНТАЦІЯ ПРОЕКТУ ГРОМАДСЬКОГО СПОСТЕРЕЖЕННЯ ЗА ВСТУПНОЮ КАМПАНІЄЮ У ВНЗ
У прес-конференції візьмуть участь представники Донецького регіонального центру оцінювання якості освіти Власов Володимир та трьох ВНЗ (Донецький державний університет управління, Інститут підприємництва, Донецький економіко-гуманітарний інститут), у яких здійснюється моніторинг вступної кампанії, а також менеджери проекту громадського спостереження за вступною кампанією у ВНЗ Донеччини у 2010 році Єроьміна Оксана, Гришин Олег, Прокопенко Анастасія.

У ході прес-конференції будуть оприлюднені результати зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО) 2010 року у Донецькій області та особливості (нововведення) вступної кампанії до вищих навчальних закладів 2010 року.

Також під час заходу учасники розкажуть деталі проведення спостереження за проведенням вступної кампанії у вищі навчальні заклади та попередні результати роботи з моніторингу вступу до ВНЗ як в Донецьку так і по Україні в цілому.

Крім цього, буде презентовано гарячу лінію, на яку зможуть телефонувати абітурієнти для отримання інформації чи консультацій у разі виникнення порушень.

Захід відбудеться 23 липня 2010 р.

Час проведення: з 12:00 до 13:00

Місце проведення: конференц-зал готелю "Централь" (м. Донецьк,

вул.Артема, 87)

Контактні особа: Анастасія Прокопенко, тел. 095 766 52 77,

e-mail: nastiona87@gmail.com

* * *

Метою проекту "Кампанія з громадського спостереження за об'єктивністю та неупередженістю процедур вступу до вищих навчальних закладів у 2010 році", що здійснюється ВГО КВУ в партнерстві з ГМ ОПОРА за підтримки Освітньої програми Міжнародного фонду "Відродження" є спостереження за забезпеченням відкритого і прозорого вступу до вищих навчальних закладів у 2010 році.

Детальніше про програму: www.irf.ua


© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua