Поиск по сайту:
НайтиНародные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации

Луганські активісти розробили стратегію донесення проблем громади до кандидатів у місцеві ради


-3
Рейтинг
-3


Голосов "за"
1

Голосов "против"
4

У суботу, 26 липня 2010 року, луганські активісти, представники ОСН, ОСББ, ініціативних груп, що протистоять незаконним забудовам, та ЗМІ взяли участь у відкритому просторі "Як використати передвиборчу кампанію кандидатів до місцевих рад для вирішення суспільно-важливих проблем територіальної громади".

Луганські активісти розробили стратегію донесення проблем громади до кандидатів у місцеві ради
У суботу, 26 липня 2010 року, луганські активісти, представники ОСН, ОСББ, ініціативних груп, що протистоять незаконним забудовам, та ЗМІ взяли участь у відкритому просторі "Як використати передвиборчу кампанію кандидатів до місцевих рад для вирішення суспільно-важливих проблем територіальної громади". Захід проводився Східноукраїнським центром громадських ініціатив у рамках проекту "Локалізуючи демократію в м.Луганську" (за фінансової підтримки NED).

Відкритий простір відбувся із метою допомогти небайдужим луганчанам навчитися використовувати передвиборчу кампанію кандидатів до місцевих рад для вирішення суспільно-важливих проблем територіальної громади. Головним експертом тренінгу виступив Олександр Солонтай, що представляє Інституту Політичної Освіти, та є депутатом Закрпатської обласної ради та Ужгородської міської ради IV-го скликання.

Під час заходу луганчани не лише дізналися про загальну процедуру виборів до місцевих рад, а й визначили ряд найважливіших проблем місцевого значення, шляхи вирішення яких вони хочуть бачити у передвиборчих програмах кандидатів. Учасники тренінгу обговорили такі питання місцевого розвитку як землекористування, відсутність генерального плану, проблеми благоустрою та озеленення міста, високі тарифи ЖКГ, проблеми екології, здоров'я та дозвілля луганчан, працевлаштування, зебеспеченя житлом тощо. Після пріоритезації проблем у групі учасники тренінгу визначили як найбільш суспільно-важливі такі питання: землекористування (незаконна та ущіленнена забудова), відстуність генерального плану та здоровий спосіб життя луганчан (майже повна відсутність спортмайданчиків, низький рівень популяризації здорового образу життя серед луганчан).

За результатами заходу спільними зусиллями учасників була розроблена стратегія донесення найактуальніших проблем громади до кандидатів у місцеві ради. "Мы сегодня выделили одну очень важную вещь – "спрос рождает предложение". До сегодняшнего дня мы просто слушали, что с трибун читает нам высокая власть Верховной Рады или местных советов. Наша проблема – мы просто не формулируем свой спрос и не работаем над донесением нашего спроса к власти", – прокоментувала Ганна Жиленко, редактор газети "Свободный репортер". Підсумовуючи захід більшість учасників зазначила, що вони активно будуть застосовувати напрацьовані методи задля донесення проблем громадськості до кандидатів у місцеві ради.

Прес-центр Східноукраїнського центру громадських ініціатив,

30-й квартал, буд. 2, кв. 14, м. Луганськ, 91005,

тел. (0642) 491374,

e-mail: zahyst@gmail.com,

веб-стрінка: www.totalaction.org.ua


© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua