Поиск по сайту:
НайтиНародные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации

"Двохставковий лохотрон"

Sergiy Hodniy | 6.02.2010 20:08

1
Рейтинг
1


Голосов "за"
3

Голосов "против"
2

Запитайте про двохставковий тариф у людини, котра хоча б трішки розуміється на економіці і почуєте відповідь: це – безвідсоткове кредитування підприємства, власником котрого ви не є.

''Двохставковий лохотрон''
Хоч "Вінницяміськтеплоенерго" і має статус "комунального", (власність територіальної громади – "наше з вами"), влада міста із введенням двоставкового "ноу-хау" не поспішає звітували про економічні здобутки даного підприємства. Вінниця – плацдарм для новаторств мера і його "команди професіоналів".

Чому не запитати у громади, не провести загальноміські слухання? Вінничанину і без того скрутно. Чи комусь невідомо, що у державі другий рік поспіль вирує криза?

Міський голова не думає про людей, а лише про свої політичні перспективи та рейтинги. Він поспішає зробити вдалу "ставку" на виборах Президента. Отримати "добро з гори" та вже після МІСЦЕВИХ ВИБОРІВ – 2010 почати повноцінно князювати у Подільській столиці!!!

Юнацького гонору хоч відбавляй!

А те, що людяністю Господь обділив, допоможе поповнити передвиборчий фонд нового іменного блоку. Чого ще й бажати у такі молоді роки?!! Розрахунок лише на внутрішні ресурси – кишені вінничан. А вони виявляється не настільки порожні, адже хтось таки платить двоставковий тариф. Декого з нас примусила це зробити загроза втратити субсидію, котра надається на півроку. Аби так звана "абонплата" була внесена у головний платіж за опалювальний сезон, то її б покрила субсидія. І не потрібно людям розповідати про Постанову Кабміну, адже в ній зазначено лише про можливість введення "двоставкового тарифу". За наш рахунок влада забезпечує своє майбутнє. Межею цинізму стало прийняття в кінці року рішення про новий порядок нарахування субсидій.

Особи, котрі мають пільгу від держави, у 2010 не платитимуть "абонплату". А як бути із вже фактично відібраними за півроку 2009 – го грішми?

Уся Вінниця розуміє, що під двохставковий тариф завуалювали більше ніж стовідсоткове здорожчання тепла. Реально вінничани сплачують за тепло 7.10 грн. за метр житла.

У будинках із лічильниками тепло взагалі дорожчає в міру зменшення його використання.

То чим молодий мер з командою відрізняється від "лохотронщиків"? Пам'ятаєте, в кінці 90-их представники цього шахрайського ремесла заполонили наші ринки. Але, перефразовуючи відому пісню – "мальчики созрели", наші "базарні хлопчики" розводять ціле місто.

Та ще як нахабно!
У Вінниці фактично створена теплова монополія КП ВМР "Вінницяміськтеплоенерго", повністю підконтрольна обмеженому колу осіб. Після приєднання ДП "Вінницькі теплові мережі" та рейдерського захоплення котельні, орендованої ТОВ ВКП "Моріс" – підприємствах з нижчими тарифами, монополія диктуватиме умови всьому місту. Усі вінничани стануть заручни-ками "комунальної мафії" – групки людей із занадто відомими у нашого регіоні прізвищами. Якщо Вам здається що це перебільшення, то зверніть увагу на "Порядок відключення споживачів від мереж центрального опалення і гарячого водопостачання у м. Вінниця", затверджений рішенням виконкому N802 від 09.04.2009 року. Мешканці, які хочуть встановити автономне опалення аби не сплачувати астрономічні суми за комунальне тепло, зобов'язані сплатити до цільового фонду міської ради грошові суми у наступних розмірах: 1під'їзд 6-10-ти поверхового житлового будинку – 130207 грн.; 1 під'їзд 1-3-х поверх. ж/б – 91214 грн.

Кому по кишені така розкіш?

Сьогоднішня міська влада заповзято готує собі джерело стабільного доходу у вигляді підприємства з "обґрунтованими тарифами". Тільки чому ж вони вищі ніж у Києві, чи навіть Житомирі? А тому, що їх "добре порахували". З цим у Вінниці все гаразд! Наш мер чудово засвоїв правило – "головне, як рахувати". От у Вінниці й підрахували так, що люди до сьогодні зводять плечима у касових віконець дістаючи із гаманців останні кровні копійки. Чого лише варті рахунки за грудень? А Ви додайте 1,48 грн. у міжсезоння!

Сьогодні потрібно невідкладно скасувати протизаконні рішення Вінницького міськвиконкому. Юридична служба ВНП "Голос народу" вважає, що вінничани мають законні підстави для цього. Потрібна лише чітка позиція громадськості.


© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua