Поиск по сайту:
НайтиНародные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации
Хмельницький   підприємці   конфлікт   Держкомпідприємництва

Порушення прав хмельницьких підприємців розглядатиме Держкомпідприємництва

kmportal | 15.12.2009 10:00

2
Рейтинг
2


Голосов "за"
2

Голосов "против"
0

"Навіть якщо закриття ринку-"алейки" не влаштовуватиме одну-єдину людину, це потрібно буде відкласти", – заступник голови Держкомпідприємництва Микола Приступа.

Порушення прав хмельницьких підприємців розглядатиме Держкомпідприємництва
"Навіть якщо закриття "алейки" не влаштовуватиме одну-єдину людину, це потрібно буде відкласти", – заступник голови Держкомпідприємництва Микола Приступа.

Вчора у Хмельницькому заступник голови Державного комітету України з питань регуляторної політики і підприємництва Микола Приступа провів зустріч з активом підприємців Хмельницької області. Він проінформував їх про розроблені Комітетом протягом минулого року нормативні акти, які спрощують діяльність підприємців і захищають їхні права, прийняв їхні скарги на існуючі порушення і неузгодженості.Коментуючи мету свого відрядження до "рідного" регіону, Микола Приступа сказав, що вона, окрім іншого, полягає у розгляді скарг від підприємців Хмельниччини, які вони направили до керівництва Держкомпідприємництва. "Безпосередньо по місту Хмельницькому таких скарг дві: це ліквідація ринку на вулиці Проскурівського Підпілля та вимоги податковою адміністрацією не передбачених законом документів від підприємців, що подають заяви на єдиний податок", – наголосив він.

Заступник голови Держомпідприємництва вважає невчасним те, що торгуючих на "алейці" по вулиці Проскурівського Підпілля змушують перейти до новозбудованого торгівельного центру. "За моєї роботи хмельницьким міським головою ми перенесли колишню стихійну торгівлю з вулиці примакова на ринки "Ранковий" і Старокостянтинівське шосе. Але перед тим рік радилися з підприємцями, пішли на певні пільги для них і жоден з них не залишився у претензії. Але й час тоді був інший, а не кризовий, як зараз". На зауваження, що із всієї кількості торгуючих лише три десятки зараз відмовляються залишити "алейку", він заперечив: "Навіть якщо одна-єдина людина заперечує, це треба відкласти".

Стосовно того, що податкова адміністрація м. Хмельницького вимагає від підприємців, що подають заяви на єдиний податок, документи не передбачені чинним законодавством (зокрема, договори оренди), Микола Приступа підкреслив: "Діяти можна тільки по букві закону. Чого у законодавстві немає – те є перевищенням повноважень".

Задля вирішення цих конфліктів на користь законних інтересів підприємців заступник голови Держкомпідприємництва найближчим часом проведе робочі зустрічі у м. Хмельницькому.

Посилання за темою:

"Стометрівка" не здається (відео)

Фініш "Стометрівки"

Чи є дії "Кооператора" "рейдерською атакою"?


© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua