Поиск по сайту:
НайтиНародные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации

Баранівський виправдовується за розпродаж КГЗКОРу. Де правда?


-5
Рейтинг
-5


Голосов "за"
2

Голосов "против"
7

На Інтернет-ресурсі [URL=http://www.epravda.com.ua/][/URL] з'явилася точка зору керуючого санацією ДП "Дирекція Криворізького гірничо-збагачувального комбінату окислених руд" Олександра Баранівського, який на разі перебуває в розшуку.

На Інтернет-ресурсі з'явилася точка зору керуючого санацією ДП "Дирекція Криворізького гірничо-збагачувального комбінату окислених руд" Олександра Баранівського, який на разі перебуває в розшуку.

В даному матеріалі Баранівський зокрема зазначив наступне (): "Я вивчив стан справ на підприємстві і багато зробив для пошуку інвестора та його залучення до розробки плану санації. Усім відома важливість КГЗКОР для України, в тому числі і в контексті виконання договірних зобов'язань перед країнами-учасниками будівництва. Тому про жодну схему ліквідації підприємства не могло бути й мови. Навпаки – всі мої зусилля були спрямовані на якнайшвидше фінансове оздоровлення дирекції. Відзначу, що мої дії строго відповідали вимогам закону та існуючій судовій практиці застосування законодавства про банкрутство. Комітет кредиторів затвердив план санації дирекції, розроблений за участю інвестора. Документ був направлений на узгодження в Мінпромполітики та ФДМУ. Для аналізу стану майна КГЗКОР і визначення економічної доцільності його використання у подальшій роботі комбінату були залучені найбільш авторитетні експертні організації. На основі їхніх висновків було продано частину майна підприємства, використання якого експерти визнали недоцільним. Це дозволило погасити частину заборгованості дирекції, у тому числі із зарплати, розрахунків з бюджетом та Пенсійним фондом. Це майно оцінювалося з дотриманням усіх необхідних процедур. Оцінка була рецензована, оголошення про продаж друкувалося у пресі у встановлені законом терміни. У торгах взяли участь чотири незалежних учасники, що дозволило отримати реальну ринкову ціну на дату продажу. Але успішне проведення санації не влаштовувало Мінпромполітики, адже тоді усі дізналися б про реальний стан справ на КГЗКОР і оцінили б "ефективність" багаторічного державного управління підприємством. Тому міністр промполітики Володимир Новицький усіма можливими способами почав перешкоджати проведенню санації. Міністерство, раптово прокинувшись після більш ніж десятилітньої сплячки, спрямувало весь свій адміністративний ресурс на позбавлення мене законних прав, які надає керуючому законодавство. У результаті протиправних узгоджених дій Мінпромполітики та Державного департаменту з питань банкрутства з дискредитації мене як фахівця, я був позбавлений ліцензії на проведення господарської діяльності. Паралельно міністерство ініціювало широкомасштабну інформаційну кампанію щодо процедури санації дирекції. Для цих цілей донині використовуються відверто надумані твердження про мій непрофесіоналізм і ледь не корумпованість, які без рішення суду і навіть попередніх висновків правоохоронних органів подаються як незаперечні факти. Я вчасно оскаржив рішення Державного департаменту з питань банкрутства щодо позбавлення мене ліцензії. При цьому я впевнений, що елементарний острах державних органів "втратити обличчя" перешкоджатиме об'єктивному розгляду справи. А безпідставне і незаконне анулювання ліцензії позбавляє мене можливості надалі працювати за фахом".

Проаналізувавши вищезазначену заяву Олександра Баранівського, можна відзначити таке: 1) план санації комбінату в той час і не був затверджений;

2) майно оцінено в 250 млн грн. продали в 5 раз дешевше. Де дотримано реальну ринкову ціну?

3) Чому продаж не здійснювався відкрито і на території Кіровоградської області, а не в сусідній області та друкувалося в маловідомій газеті "Дніпровська хвиля"?

4) Де ж нині пан Баранівський? Чому, якщо він діяв згідно закону, відкрито не виступить з даного питання?

5) Якщо Баранівський в розшуку, переховується, то як він може (через третіх осіб) висловлювати свою точку зору? Чому не розкрутять клубок? Чи комусь вигідна його відсутність, оце зволікання, затягування часу, безвідповідальність? Шановні читачі, чи не нагадує це Вам ситуацію із Лозинським?

6) Читати матеріал про точку зору Баранівського без долі в душі не можливо. До чого наша влада дійшла, до чого вона догосподарювалась? Що залишиться майбутньому поколінню?

Яка Ваша думка, шановні читачі, щодо розпродажі Криворізького гірничо-збагачувального комбінату окислених руд і ролі в ній Олександра Баранівського?

Комментарии

© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua