Поиск по сайту:
НайтиНародные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации

В очікуванні чергової "казочки"


-1
Рейтинг
-1


Голосов "за"
2

Голосов "против"
3

Наближаються чергові вибори, цього разу, Президента України. З настанням цієї епохальної події, мені, як жителю села Варварівка Долинського району Кіровоградської області, цікаво: якої нині чекати "казочки" жителям даного населеного пункту від "шановних" кандидатів у Президенти України, їх команд.

На попередніх виборах Партія Регіонів "годувала" обіцянками газифікації села, давалися гарантії. Люди купилися і проголосували, але віз і нині там: немає ніяких зрушень, все залишилося на як і було. Була зустріч з їх лідером в смт. Петрово, але що вона дала – нічого; просто "показуха". Що ж тепер вигадають непримиримі борці за владу, наскільки їм вистачить фантазії? Відповідь ми дізнаємося незабаром.

На разі болить душа за те, що після розпаду колгоспів, села занепадають, зникають з карт України, не покращується соціальна сфера в селах. Влада не звертає уваги на "годувальниці" нашої країни, а це досить прикро. Можновладці Україну ввели в круговорот виборів (Президента, місцеві вибори, до Верховної Ради), призначають, коли їм за манеться, що значно заважає розвитку нашої держави і губить нашу економіку. Та краще ті кошти виділили на розвиток українських сіл...

Комментарии

© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua