Поиск по сайту:
НайтиНародные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации
депутат міської ради   округ   депутатство   благодійна допомога

"Чи знаєте ви депутата міської ради від вашого округу?"

maria-mirabella | 27.10.2009 12:42

2
Рейтинг
2


Голосов "за"
4

Голосов "против"
2

В тому, що виборці не знають свого депутата, а депутат не знає виборців, не винуваті ні одні, ні другі.

Сьогодні зранку, добираючись на роботу, випадково зустріла свого знайомого, з яким не бачилась понад шести років. Як виявилось, що він працює у виборчому штабі, одного з кандидатів на посаду Президента. Вразило те, що він активно мене почав агітувати прийняти участь у виборчій кампанії не заради грошей, а заради перспективи на майбутнє! Перспектива на майбутнє – це участь у виборах до місцевих рад, а саме – балотування себе у депутати однієї з місцевих рад. Мій знайомий був настільки впевнений у своїх словах, що здавалось, що він вже бачить себе депутатом!:) Слухаючи активні заклики до депутатства, на моєму обличчі з'являлась все частіше посмішка, адже згадуючи минуле мого знайомого, жодного доброго людського вчинку не пам'ятала. А зараз він мені розповідав скільки добрих справ можна зробити для простих, немічних та бідних людей, ставши депутатом й відразу шкода стало його виборців.

Так, як я ніколи не була "фанаткою" політики і не зверталась до депутата від свого округа, то навіть не знала його прізвища. Можливо мені повинно бути соромно, але я навіть гадки не маю чим мені "місцевий депутат" може допомогти...

Почавши спілкуватись зі своїми колегами на цю тему, виявилось, що майже кожен другий також не знає свого "місцевого депутата". В тому, що виборці не знають свого депутата, а депутат не знає виборців, не винуваті ні одні, ні другі. У всьому безладу, який зараз твориться в нашій державі – як зверху так і в низах – винна ота нав'язана нам недолуга система голосування за закритими партійними списками.

Наплодили тих партій стільки, що їх керівники не можуть визначитись між собою яка ж партія краща, хто з них "найрозумніший", довели Україну до краху! Впевнена, що український живучий народ – переживе і це лихоліття, а декому за свої діяння прийдеться і самому впасти в ту яму.

Коли наше обговорення про владу та політику стало дуже активним, я з колегами навіть не замітили як нашу розмову тихенько почала слухати наша прибиральниця (жінка похилого віку, яку ми дуже любили за її доброту і миловидне обличчя). Одна з моїх колег звернулась до неї як до самої старшої у віці людини, яка її думка щодо місцевих депутатів і чи вона знає свого "окружного".

Вона розповіла, що на її округу депутатами міської ради є Геннадій та Ігор Ткачуки, які створили благодійний фонд для жителів округу. Завдяки їм, у її під'їзді спочатку одного року були замінені поламані часом двері на металеві з кодовим замком, потім надали допомогу фарбувальними матеріалами для ремонту під'їзду, який не проводився ЖЕКом 27 років; в багатьох дворах житлових будинків обладнанні дитячі майданчики, оновлено криницю; багатьом надано грошову допомогу на лікування; до Нового року виборцям – людям похилого віку були роздані аптечки-ліки першої необхідності та ін... Вислухавши нашу прибиральницю, ми були вражені і почували себе незручно. Адже жоден з нас не знав про депутатські можливості та допомоги, які можна отримати від місцевого депутата і що взагалі кожен з нас може прийти у депутатський прийомний день та поспілкуватись з своїм депутатом, не говорячи вже про державні кошти, які виділяються депутатам на допомогу людям. Після такої розмови усі колеги почали шукати інформацію про своїх місцевих депутатів та місце розташування їх офісів, з надією на те, що в них такі ж "господарі", які турбуються проблемами мешканців, слова яких не розходяться з ділом.

А я згадала знову свого знайомого та його пропозицію йти у депутати і ще раз впевнилась у тому, що йому ще дуже далеко до депутатства, адже для цього потрібно бути добрим, чуйним, людяним та порядним. Такими не стають, такими народжуються!

Можливо я помиляюсь, але це моя думка!

Комментарии

© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua