Поиск по сайту:
НайтиНародные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации
Вінниця   Гройсман   вінницька влада   ЗМІ

"Будівництво Року" мера Гройсмана.

Близнюк | 23.10.2009 12:01

0
Рейтинг
0


Голосов "за"
1

Голосов "против"
1

Співаючи Оди місцевим керівника місцеві ЗМІ таким чином "узаконюють" у таких керівників віру, що вони батьки, спасителі українського народу і без них місто Вінниця просто пропаде.

Двадцять хвилин назад став свідком "великого дійства" у м.Вінниці.

На будівництво транспортної розв'язки на перехресті вулиць Родіона Скалецького, Свердлова, а також з новим мікрорайоном "Поділля" приїхало міське начальство на чолі із мером Вінниці Володимиром Гройсманом. Здавалобися, що в тому немає нічого дивного. Якби не те, що ця розвязка потрібна місту була вже давно і великих затрат не потребувала. Всього навсього потрібно було встановити на перехресті світлофори, щоб врегулювати рух автотранспорту і зберегти життя пішоходам, котрі як ті зайці змушені були тікати від коліс автомобілів на пішохідному переході. Також ведуться роботи по розширенню проїжджої частини всього на 3 метри і довжиною 100м. Те, що це не така вже і велика робота свідчить і те, що будівельникам було поставлено завдання всього за два тижні провести всі роботи. Дивує те, що на цей об'єкт приїхало більше начальників, як самих робітників. "Будівництво Року" і досягнення мера приїхали висвітлювати всі місцеві телевізійники а також фотокореспонденти. Дивно було спостерігати за тим, як більшість керівників які прибули на цей об'єкт плазують перед міським головою. А ще більше здивувало те, що підчас зустрічі з журналістами мер дозволив собі розмовляти по телефону, тим самим він показав зневагу, як до журналістів, так і до своїх підлеглих.

Цікаво буде прочитати, що напишуть і покажуть місцеві ЗМІ. Але вже давно не секрет, що більшість комунальних, державних і приватних ЗМІ у Вінницькій області давно вже не пишуть критичних матеріалів про міську і обласну владу у Вінницькій області.

А критикувати є за що. Як можна догосподарюватися в такій області, як Вінницька до того, що область визнана депресійною.

Співаючи оди місцевим керівника місцеві ЗМІ таким чином "узаконюють" у таких керівників віру, що вони батьки, спасителі українського народу і без них місто Вінниця просто пропаде.


© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua