Поиск по сайту:
НайтиНародные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации

Токмацька "Свобода" вимагає замінити написи у місцевих судах на україномовні

Артем Циганок | 25.09.2009 00:34

7
Рейтинг
7


Голосов "за"
9

Голосов "против"
2

У Запорізькій області Токмацька районна організація Всеукраїнського об'єднання "СВОБОДА", офіційно зареєстрована 15.09.2009 року, залишила листа Голові Токмацького районного суду з приводу вивісок біля дверей зали засідань і кабінету російською мовою.

Зокрема в листі було написано:

"Ми розуміємо, що у зв'язку зі світовою кризою виконавча влада на чолі з Тимошенко не знайде кошти для заміни вивіски біля дверей залу засідань. Вона ледь назбирала з усіх бюджетів країни якихось 3 мільярда гривень із "хвостиком" (більшим, ніж 190 мільонів гривень) на утримання навчальних закладів з російською мовою викладання у 2008-2009 навчальних роках. Це дуже образило "дружнього" сусіда, який цілих "0" російських рублів виділив на усі навчальні програми і заклади з українською мовою викладання з усіх бюджетів на своїй території, але бачить "утиски" російської мови на українській землі.

Ми бачимо, що "найбіднішими" у нас є депутати. "Жебрак" Янукович ну ніяк не може добитися підвищення мінімальної зарплати (мабуть до неї коефіцієнтами прив'язана і його рідна зарплатня, де присутніми є цифри з багатьма нулями). Він ще краще обіцяє захищати російську мову. Але ж головне – економіка, і десь гроші треба брати. Тому, коли він керував урядом у 2004 році на нашому заводі – ВАТ "Південдизельмаш" – по сім місяців не платили зарплату.

Ми вдячні тим суддям, що виносили рішення на користь заводчан і розуміємо, що не вони винні в тому, що Департамент виконавчої служби на п'ять довгих років запланував розтягти виконання судових рішень по стягненню заборгованості у зарплаті. Завод розтягують. Шлях до нього мокрий від мазута, що витікає із верстатів, що вивозяться у невідомому напрямку. Чотири роки вже чекають сотні заводчан на свою зарплату, це лише ті, що виграли суд або ті, рішення суду стосовно яких ще "обсмоктує" виконавча служба.

Уряди Януковича, Тимошенка, Єханурова, народні депутати отримують сотні тисяч за рік кожен і дражняться то "опозицією", то "владою", а народ не отримує якісь одну-дві тисячі, що зароблені за пів-року тяжкої праці і вимушений роками чекати і сперечається: ну хто ж із них кращий?

Токмацька районна організація Всеукраїнського об'єднання "СВОБОДА" дякує за нагоду "потискати" російську мову, але звертається до Вас і з вимогою змінити написи не заради своєї слави. Ми абсолютно переконані, що чим менше в Україні буде іноземних написів, тим більше іноземці будуть поважати Україну. І свої чиновники і чужі перестануть так нахабно поводитися з громадянами України. Одні зароблені гроші присвоюють і думають, що це їм минеться, другі, спираючись на трусливість перших, дозволяють собі гарчати з телеекранів на людей, як на дітей."


© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua