Поиск по сайту:
НайтиНародные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации

У Бердянську відбулась виставка предметів народної самобутності

Артем Циганок | 19.09.2009 16:24

7
Рейтинг
7


Голосов "за"
9

Голосов "против"
2

19 вересня до дня міста у Бердянську, у міському палаці культури проходила традиційна виставка робіт бердянців, присвячена до дати заснування міста.

Бердянська міська організація ВО "Свободи" також виставила свою колекцію рушників, вишиванок та інших предметів національної самобутності. Незважаючи на переважно позитивну реакцію відвідувачів виставки, все-таки деяких українофобів колекція "Свободи" перелякала.

Голова Бердянської міської організації ВО "Свобода" Зореслав Кумпан повідомив, що: "Народні традиції, пам'ять народу є незнищенною і такою, що самовідроджується. Це ми бачимо за прикладом нашого рідного, нажаль зросійщеного, краю. Як би нам не накидали російські комуністи чи імпер-шовіністи азійську культуру, але народ пам'ятає своє, рідне, тяжіє до нього. І це добре, оскільки з'являється упевненість в тому, що Україна і на Запорожжі буде українською!"


© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua