Поиск по сайту:
НайтиНародные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации

У Бердянську святкували День визволення села Осипенко від нацистів

Артем Циганок | 17.09.2009 15:27

-3
Рейтинг
-3


Голосов "за"
1

Голосов "против"
4

16 вересня 2009 року Бердянськ святкував День визволення села Осипенко Бердянського району від німецько-фашистських загарбників.

Сільське свято проходило як ярмарок, також були представлені виступи сільських творчих колективів, митців. Варто сказати, що на початку двадцятого століття село, засноване вихідцями із Полтавщини за чисельністю населення перевищувало населення сусіднього портового міста Бердянськ, мало навіть декілька своїх банківських установ.

У заході взяла участь і ВО "Свобода", яка була єдиною представленою на святі політичною силою, котра вітала мешканців села із їх традиційним святом. Також зацікавлені мешканці села могли підійти до намету та ознайомитись із програмою і метою діяльності ВО "Свобода" як то кажуть, із першоджерела, безпосередньо від активістів організації, отримати відповідні друковані матеріали.


© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua