Поиск по сайту:
Найти



Народные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации

Запорізькі суди не бажають сприяти визволенню краю від комуністичних прапорів

Артем Циганок | 17.09.2009 15:22

6
Рейтинг
6


Голосов "за"
6

Голосов "против"
0

15 вересня 2009 р. Запорізька обласна організація ВО "СВОБОДА" отримала копію ухвали про відмову у відкритті проваджень по справах адміністративних позовів Запорізької обласної організації ВО "СВОБОДА" до Запорізьких обласної і міської рад.

30.03.2009 р.Запорізькою міською радою було принято рішення N58 "Про використання символіки часів Великої Вітчизняної війни в день державного свята – Дня Перемоги та в День визволення м. Запоріжжя від німецько-фашистських загарбників".

23.04.2009 р. Запорізькою обласною радою було прийнято рішення N67 "Про використання символіки часів Великої Вітчизняної війни 1941-1945 років в день державного свята – День Перемоги та в Дні визволення населених пунктів Запорізької області від німецько – фашистських загарбників". Суддя Орджонікідзевського районного суду м. Запоріжжя Прокопчук Т. С. вважає, що оскільки місце знаходження позивача – Запорізької обласної організації ВО "СВОБОДА" – знаходиться в Заводському районі міста Запоріжжя, обидві справи не підсудні Орджонікідзевському райсуду міста Запоріжжя і тому у відкритті проваджень за вказаними адміністративними позовами необхідно відмовити.

Це вже друга відмова Орджонікідзевського районного суду щодо аналогічних позовів Запорізької "СВОБОДИ". Ми вважаємо, що використання символів тоталітаризму – кривавого комуністичного ганчір'я – це ганьба для теперішньої обласної і міської влади. Це ще раз доводить, що при владі залишилася колишня комуністична номенклатура, трохи перефарбована демо-лібералізмом, а за суттю це ті самі "ленінці", тільки на мерседесах.

Ми не згодні з рішенням Орджонікідзевського районного суду м.Запоріжжя і будемо подавати Апеляційну скаргу до Дніпропетровського апеляційного адміністративного суду. Голова Луганської обласної організації ВО "СВОБОДА" Дмитро Снегірьов якось сказав: "На Півдні і Сході України ще й досі йдуть Визвольні Змагання".Це правда, і ми переможемо, тому що з нами БОГ а з ними Ленін. Ми живемо на СВОїй БОгом ДАнній землі.

Слава Україні!










© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua