Поиск по сайту:
НайтиНародные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации
Дніпропетровськ   вибух газу   суд

І сміх і гріх: у судовому слуханні по трагедії у Дніпропетровську через півтора роки з'ясувалося, що справа слухається не та

Коперник | 16.06.2009 16:09

1
Рейтинг
1


Голосов "за"
2

Голосов "против"
1

Судді указують, що причина вибуху газу в житловому будинку на вул. Мандриківський, 127, може бути встановлена тільки при судовому розгляді основної справи, яка до цих пір розслідується прокуратурою Дніпропетровської області. Керівництву ж "Дніпрогаза" ставиться неналежне виконання своїх службових обов'язків, пов'язане з експлуатацією газових мереж

При розгляді кримінальної справи по звинуваченню посадових осіб "Дніпрогаза" Жовтневий районний суд Дніпропетровська виніс приватну постанову, в якій звернув увагу прокурора області на необхідність швидкого встановлення причин вибуху на вул. Мандриківський.

Постанова була винесена сьогодні, 16 червня, на виїзному засіданні суду.

Як випливає з документа, посадові особи "Дніпрогаза" проходили звинуваченими і були амністовані у кримінальній справі, яка виділена в окреме виробництво з основної справи. Судді указують, що причина вибуху газу в житловому будинку на вул. Мандриківський, 127, може бути встановлена тільки при судовому розгляді основної справи, яка до цих пір розслідується прокуратурою Дніпропетровської області. Керівництву ж "Дніпрогаза" ставиться неналежне виконання своїх службових обов'язків, пов'язане з експлуатацією газових мереж і їх складових.

"В ході розгляду справжньої кримінальної справи учасники процесу, як потерпілі, так і обвинувачені, наполягали на встановленні істини у справі, а саме причин, що призвели вибух 13 жовтня 2007 року в житловому будинку N127 по вул. Мандриківський в м. Дніпропетровську. В той же час, як випливає з пред'явленого Іванкову, Сорокіну, і Бачуріну (посадовим особам – ред.) звинувачення, їм ставилося неналежне виконання своїх службових обов'язків, пов'язаних з експлуатацією газових мереж і їх складових, при цьому причина вибуху, що мав місце, органом досудового слідствавстановлена не була" – мовиться в постанові суду.

Суд також постановив звернути увагу прокурора Дніпропетровській області на необхідність швидкого проведення досудового слідства у основній кримінальній справі з метою встановлення істини і доведення його результатів до громадськості.

Як відомо, 13 жовтня 2007 року в житловому будинку на вул. Мандриківський, 127, в Дніпропетровську стався вибух газу. В результаті трагедії загинули 23 людини.

Приватне визначення – особливий вид судової постанови, що представляє реакцію суду на окремі порушення законності, що виявилися в ході судового розгляду і не відносяться до суті даної справи.

Комментарии

© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua