Поиск по сайту:
Найти



Народные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации
7
Рейтинг
7


Голосов "за"
9

Голосов "против"
2

Комментарии
Улас Золотоноша   | 29.12.2008 18:31
Що ж тут дивного, коли "народний" депутат луганських регіоналів Алєксандр Єфремов (це той, що шапки здирав з моїх земляків у юнацькі роки – сам якось зізнався) досі вважає героїчний національно-визвольний рух у Західній Україні 30-50-х років бандитським...
  | 29.12.2008 20:59
Одного из семи бандерлогов в Луганске побили,чувствую побьют и остальных.
  | 29.12.2008 21:44
НЕаноним ДА ПАШЛИ ВЫ... Не хочете Бандеру признать патриотом УКРАИНЫ? Значит вы КАЗЛЫ. Ну и я не хочу признавать вашего ХАМА бандюковича за людину.
  | 29.12.2008 21:47
Уласу, Єфремов капелюхи не здирав, здирав Каліфорнійський академік. А за цім паном зараховані інші не менш "чудові" справи.
  | 29.12.2008 23:02
Олег.
Прежде, чем поверить в истину авторитета, научитесь верить в авторитет истины.
  | 29.12.2008 23:59
Били хлопця менти, а не анонімна паскуда. ховаючаяся за спинами.Тіж самі менти потім підходили і тисли руку за мужність цього хлопця. а вас просто і за людей не вважають.Тому стули пельку поки не отримав по останній.Це по-перше, по-друге,націоналістів набагато більше і на наступний день твої однодумці почули на собі всю міць українського кулака.
Улас Золотоноша   | 30.12.2008 12:13
ANONIM:
Уласу, Єфремов капелюхи не здирав, здирав Каліфорнійський академік. А за цім паном зараховані інші не менш "чудові" справи.
Ще й як здирав! Сам якось зізнався...:)
  | 30.12.2008 12:45
ANONIM:
Били хлопця менти, а не анонімна паскуда. ховаючаяся за спинами.Тіж самі менти потім підходили і тисли руку за мужність цього хлопця. а вас просто і за людей не вважають.Тому стули пельку поки не отримав по останній.Це по-перше, по-друге,націоналістів набагато більше і на наступний день твої однодумці почули на собі всю міць українського кулака.
Вас били,бьют,и будут бить всегда.Вы уже так всех достали своими маразматическими деяниями,что вас скоро будут мочить по всей Украине.Вы как саранча которая оставляет после себя только пустыню,во имя своих бредовых нацистских идей.Как же я вас,паскуд,ненавижу.
  | 30.12.2008 14:53
Потому от обсера пишешь анонимно.Херои твою мать
  | 30.12.2008 19:23
Тебе паскудо, ми будимо бити в першу чергу.