Поиск по сайту:
НайтиНародные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации

ЛУГАНСЬКА "СВОБОДА" ВИМАГАЄ ЗУПИНИТИ УКРАЇНОФОБІВ!

Максим 'Вихор' | 22.12.2008 15:58

9
Рейтинг
9


Голосов "за"
12

Голосов "против"
3

ЗВЕРНЕННЯ ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ВО "СВОБОДА"
ДО МІНІСТРА ЗАКОРДОННИХ СПРАВ УКРАЇНИ
І ГОЛОВИ УПРАВЛІННЯ СБУ В ЛУГАНСЬКІЙ ОБЛАСТІ
Міністрові закордонних справ України

Володимирові Огризко

Першому заступникові Голови СБ України

Валентинові Наливайченко


12 грудня 2008 року в Луганську відбулася "міжнародна науково-практична конференція" "Велика Вітчизняна війна. Історія і сучасність", організована Луганської обласною радою та Гуманітарною україно-російською радою.

За підсумками конференції її учасниками було підписано звернення до генерального секретаря ООН, Ради Європи і Верховної Ради України. Дане зверння по своєму змісту є таким, що подає у викривленому вигляді діяльність Президента та Уряду України і в своїх основних тезах не відповідає дійсності. Очевидно, метою створення та оприлюднення даного звернення є введення в оману громадян України та світової громадськості, а також роздмухування істерії в українському суспільстві.

Так, автори звернення звертають увагу адресатів на "тривожні сучасні тенденції відродження нацизму", що заохочуються урядами різних країн, в тому числі і України. Цитуємо текст звернення (мовою оригіналу): "Свидетельством этого считаем открытую ревизию итогов и уроков Второй мировой войны, ставшей для народов СССР Великой Отечественной, поощряемую правительствами разных стран, в том числе и Украины".

Автори звернення прямо звинувачують офіційних осіб України в реабілітації "поплічників нацистських загарбників". Цитуємо текст звернення: "Сегодня по молчаливому согласию или прямому указанию официальных лиц в ряде государств реабилитируются пособники нацистских захватчиков, входившие в годы войны в состав войск СС, так называемые "лесные братья" в Прибалтике, члены бандформирований УПА в Украине, ставится под сомнение приговор Нюрнбергского процесса. Варварски уничтожаются захоронения советских воинов, памятные знаки и мемориалы".

Автори звернення відкрито звинувачують Президента України у "насадженні нацистської ідеології" та "розпалюванні міжнаціональної ворожнечі". Цитуємо текст звернення: "Циничным попранием общеизвестных фактов стал указ Президента Украины В.Ющенко о присвоении звания Героя Украины Р.Шухевичу, совершавшему свои "подвиги" в составе батальонов "Нахтигаль" и "шуцманшафтбатальон N201". Оба эти подразделения запятнаны резней мирных жителей Украины и Белоруссии, плановым и массовым уничтожением русских, евреев, поляков и цыган. Мы не можем расценивать это иначе как разжигание межнациональной розни, насаждение нацистской идеологии".

В кінці звернення його автори фактично закликають світову спільноту "боротися" з Президентом та Урядом України, в тому числі – шляхом кримінального переслідування. Цитуємо текст звернення: "Мы считаем, что мировая общественность должна бороться не со следствиями развернутой нацистской агитации, а с ее первоисточниками – теми политиками и политическими силами, которые ради обретения власти сеют национальную рознь и ненависть. Необходимо использовать авторитет международных структур, чтобы организовать, если потребуется, и криминальное преследование тех, кто возрождает и проповедует нацизм, пропагандирует человеконенавистнические идеи, реабилитирует военных преступников".

З оригіналом зверення і переліком підписантів можна ознайомитися на офіційному веб-сайті Луганської обласної ради, скориставшись цим посиланням:

http://oblrada.lg.ua/content/uchastniki-mezhdunarodnoi-nauchno-prakticheskoi-konferentsii-obratilis-k-generalnomu-sekreta

Луганська обласна організація ВО "Свобода" вимагає від СБУ надати діям авторів звернення негайної правової оцінки. На нашу думку, їхня діяльність направлена на дестабілізацію ситуації в регіоні і в Україні в цілому.

Луганська обласна організація ВО "Свобода" вимагає від Міністерства закордонних справ України об'явити персонами нон-грата всіх іноземців, що брали участь у даній конференції і поставили свій підпис під зверненням, а саме: Голенпольського Танкреда Григоровича, Дашичева В'ячеслава Івановича, Доброхотова Леоніда Миколайовича, Забейвороту Олесандра Івановича, Мєдвєдєва Андрія Миколайовича, Пантєлєєва Сергія Юрієвича, Порохню Віктора Сидоровича, Литвина Олесія Михайловича, Пєтрова Михайла Володимировича, Роченович Мітара.

Голова Луганської обласної організації ВО "Свобода"

Дмитро СнєгирьовКомментарии

© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua