Народные блоги
http://narodna.pravda.com.ua/rus/local/494bec3c865f5/

ВО "Свобода" допомагає українцям Луганщини!

Максим 'Вихор' | 19.12.2008 20:47

Дякуємо за допомогу побратимам-партійцям!

Луганська обласна організація ВО "Свобода" висловлює щиру подяку членам Івано-Франківської та Київської організацій ВО "Свобода", а також Андрієві Мохнику та Олександрові Сичу особисто за організацію збору та пересилку книжок для української бібліотеки в Луганську.

Нагадаємо, в середині листопада Івано-Франківська "Свобода" провела прес-конференцію по проблемі української книгарні в Луганську, а на початку грудня надіслала нам 620 книжок – першу партію допомоги від українських видавництв Франківщини. Також велику кількість книжок зі своєї приватної бібліотеки подарував Олександр Сич.

Завдяки зусиллям Київської "Свободи" та Андрія Мохника особисто організовано збір та пересилку книжок від киян, які відгукнулися на наш заклик по допомогу.

Ми вдячні нашим побратимам-партійцям за допомогу в справі дерусифікації Луганщини. Сподіваємося, що найближчим часом на наш заклик відгукнуться і інші осередки "Свободи".

Прес-служба Луганської обласної організації ВО "Свобода"


© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua