Поиск по сайту:
Найти



Народные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации
антихрист   вакцинація   короновірус

Старець Паїсій Афонський про вакцинацію

Дубатовк | 8.12.2020 18:33

0
Рейтинг
0


Голосов "за"
0

Голосов "против"
0

"він (антихрист) зро-бить те, що всім, малим і великим, бага-тим і вбогим, вільним і ра-бам буде начертання на праву руку їх або на чоло їх,  і що ніко-му не можна бу-де ні купувати, ні продавати, крім того, хто має це начертання, або ім'я звіра, або число імені його 666." (Апокаліпсіс 13; 16)

Старець Паїсій Афонський про вакцинацію
Старець Паїсій Святогорець про антихриста

Геронде,  розскажіть нам щось про антихриста.

- Давайте зараз поговоримо про Христа... Будемо якнайближче до Нього. А якщо ми з Христом, то чому ж нам антихриста боятися? Або, можливо, зараз нема антихристового духу? Так чи інакше, зло творить антихристів дух. І якщо чудовисько-антихрист народиться й наробить різних божевільних справ, то наприкінці він [однаково] виявиться посміховищем. Однак відбудеться багато подій. Можливо, що й вам доведеться пережити багато чого з того, про що говориться в Апокаліпсисі. Потихеньку багато чого вилазить назовні. І я, нещасний, почав волати ще скільки років тому! Становище жахливе, безумне! Божевілля перейшло [всі] межі. Настала апостасія (відступлення від віри)

Екуменізм, спільний ринок, одна велика держава, одна релігія, яку зшили за їхньою міркою. Такі плани в цих дияволів. Сіоністи вже готують когось у месії. Для них месія буде царем, тобто він буде панувати тут, на землі. Єговісти теж чекають земного царя. Сіоністи представлять свого царя, а єговісти його приймуть. Всі вони визнають його царем, скажуть: "Так, це він". Почнеться велика смута. У цій смуті всі захочуть царя, котрий міг би їх спасти. І тоді вони висунуть людину, яка скаже: "Я – імам, я – п'ятий Будда, я – "христос", якого очікують християни, я той, кого чекають єговісти, я – месія євреїв". У нього буде п'ять "я".

Зараз для того, щоб підкорити увесь світ, вони (іудеї) знову вводять своє старе податкове число, яке пов'язане з їх минулим. Тому вони й не хочуть замінити це число іншим. Тобто 666 є символом мамони  . Його взяли з мір золота. Того, про що говорить святий апостол Іоан Богослов, вони не знали, але мамона при цьому залишається мамоною. "Не можете Богу служити й мамоні" вчить Господь і Бог наш Ісус Христос.

Все йде за своєю чергою. В Америці позначили собак. Через передавач вони випромінюють радіохвилі, і їх знаходять, знають, де перебуває кожен собака. Бездомних собак, які не мають мітки, вбивають. А потім почнуть вбивати й людей. Позначили цілі тонни риби й зі супутника спостерігають, у якому вона перебуває морі. А зараз з'явилася ще одна хвороба, проти якої вже знайшли вакцину. Вона буде обов'язковою, і, коли людині будуть робити щеплення, тоді і буде ставитися печатка антихриста. Скільки вже людей в Америці позначені лазерним промінням: одні на чоло, інші на руку. А згодом той, хто не буде позначений числом 666, не зможе ані продавати, ані купувати, ані брати позику, ані влаштовуватися на роботу. Помисел говорить мені, що цією системою антихрист хоче підкорити собі увесь світ. Люди – чи вони червоні, чорні або білі – перебуваючи поза цією системою, не зможуть працювати, стануть соціальними ізгоями. У такий спосіб [антихрист] буде нав'язаний за допомогою системи, яка контролює всесвітню економіку, і тільки ті, хто прийме печать – напис з числом 666, зможуть вступати в торгові відносини.Як, все-таки, постраждають люди, які прийняли печать! Один фахівець розповідав мені, що лазерні промені дуже шкідливі для людини. Люди, які прийняли печать, будуть "всмоктувати" у себе сонячні промені й дістануть таку шкоду, що від болю стануть кусати язики. Тим, хто не прийме печаті, буде краще за інших, тому що їм допоможе Христос!

Печать буде накресленням, яке спершу поставлять на всі товари, а потім людей примусять до того, щоб її ставили їм на чоло або на руку. Два роки тому я розповів про печать одному лікареві з Торонто, а зараз він повідомив мені, що прочитав у газеті, як замість кредитної карти вже вимагають відбиток пальця. Вони йдуть уперед, але не можна сказати, що відбудеться те або інше. У деяких телевізорів, привезених у Грецію нещодавно, є особливий пристрій, який стежить за тими, хто дивиться телевізор. Незабаром ті, хто мають телевізор будуть його дивитися, а інші в цей же час будуть дивитися на них самих! Люди будуть і спостерігати, і піддаватися спостереженню. Все їхнє життя, все, що вони говорять, що роблять – все буде контролюватися за допомогою комп'ютера. Бачиш, яку диктатуру задумав диявол? У Брюсселі над [центральним] комп'ютером побудований цілий палац із трьома шістками. Цей комп'ютер може контролювати мільярди людей. У комп'ютері буде висвічуватися, чи відмічений ти, і залежно від цього тебе будуть або не будуть обслуговувати.

Три з половиною роки будуть важкими. Тим, хто не погодиться з цією системою, доведеться нелегко. Їх будуть намагатися засадити до в'язниці, постійно знаходячи для цього який-небудь новий привід. Мине рік, і їх повезуть на допит в інше місто, щоб справа була розглянута в іншому суді, з того міста повезуть у ще інше. А потім скажуть: "Вибач, ти невинний. Якби ти мав відмітку, то ми перевірили б тебе за одну хвилину. А зараз ми були не в змозі здійснити контроль".

Геронде, а чи не зможуть вони ставити печать силою?

- До цього вони не дійдуть через делікатність. Вони ж бо будуть коректними, як і личить європейцям. Вони проявлять вищу шляхетність! Мучити людей вони не будуть, однак, не маючи печаті, людина не зможе жити. "Ви страждаєте без печаті, – скажуть вони, – а якби ви її прийняли, то труднощів у вас би не було". Хоча людина матиме золоті монети або долари, використати їх вона не зможе. Тому, привчивши себе вже зараз до життя простого, стриманого, можна буде пережити ті роки. Мати трішки земельки, обробити трохи пшенички, картоплі, посадити кілька оливкових дерев, і тоді, тримаючи яку-небудь скотинку, кізку, трохи курочок, [християнин] зможе прогодувати свою сім'ю. Тому що від запасів користі теж небагато: продукти довго не лежать, швидко псуються. Але й, звичайно, протривають ці утиски недовго: років зо три з половиною. Заради вибраних дні скоротяться, вони навіть і не помітять, як минуть ці роки. Бог не залишить людину без допомоги.

(старець Паїсій Слова. Том 2.

Духовне пробудження

Частина третя)

Цифрові МІТКИ"БІЛЛА ГЕЙТСА

Люди, яким введуть вакцину від COVID-19, повинні будуть промарковані для того, щоб їх згодом можна було ідентифікувати, як щеплених, заявив Білл Гейтс.

Спеціальні "цифрові мітки" стануть не тільки визначником, хто отримав вакцину; ці мітки також будуть використовуватися як дозвіл для прийому на роботу, говорить Гейтс. Його слова цитує сайт vigilantcitizen.com.

18 березня 2020 Білл Гейтс взяв участь в AMA (Ask Me Anything) на Reddit в передачі під назвою "Я Білл Гейтс", під час якої він відповів на питання про пандемію. В одному зі своїх відповідей Гейтс розповів про "цифрові мітки" для відстеження щеплених людей: "У нас буде кілька цифрових міток, що показують, хто недавно одужав або пройшов тестування, а також хто був вакцинований", – сказав він.

Дана відповідь викликала бурю обурення, тому що люди справедливо провели паралель між гейтсовскими "цифровими мітками" з печаткою антихриста, про яку йдеться в Апокаліпсисі.

Дана концепція про "цифрові мітки" для зберігання медичної інформації (включаючи щеплення) і надання доступу до різноманітних послуг була не простою пропозицією. Це частина масштабного проекту, що реалізується потужною групою ID2020, яка підтримується Організацією Об'єднаних Націй, Фондом Рокфеллера і Біллом Гейтсом (Microsoft).

Простіше кажучи, ID2020 прагне створити систему цифрової ідентифікації, яка буде зберігати величезну кількість особистої інформації і яка вийде за межі національних урядів. Офіційний веб-сайт ID2020 говорить, що глобальна цифрова ідентифікація необхідна для відстеження біженців та осіб без ідентифікаторів в країнах, що розвиваються. Звичайно, люди в розвинених країнах також будуть відмічені.

Дослідники з Массачусетського технологічного інституту створили мітку, яку можна безпечно вводити під шкіру разом з самою вакциною. Її видно лише за допомогою спеціального додатку для камери смартфона і фільтра.

Іншими словами, фахівці знайшли прихований спосіб вбудувати запис про вакцинацію безпосередньо під шкіру пацієнта, а не документувати її в електронному вигляді або на папері. Невидиме "татуювання", що супроводжує вакцину, являє собою візерунок, що складається з найдрібніших квантових точок – крихітних напівпровідникових кристалів, які відбивають світло – вони світяться в інфрачервоному випромінюванні. Зразок і вакцина вводяться під шкіру за допомогою високотехнологічних розчинних мікроголок.

Вказується, що дане дослідження було результатом прямого запиту від Білла Гейтса...

Молимся, щоб спас і сохранив нас Господь і Бог наш Ісус Христос від печаті антихриста!!!










© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua