Поиск по сайту:
НайтиНародные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации

Петровський Олександр Володимирович: Подарував гарний настрій дітям гематологічного відділення Дніпропетровської обласної лікарні, тут знаходитися пацієнти з онкологічним захворюванням

Вадим Чорний | 6.11.2019 15:02

0
Рейтинг
0


Голосов "за"
0

Голосов "против"
0

Міжнародний Благодійний фонд "Солідарність" Олександра Володимировича Петровського відвідав гематологічне відділення Дніпропетровської обласної лікарні та допоміг маленьким пацієнтам цього закладу. Тут знаходитися пацієнти з онкологічним захворюванням. Для того що б підтримати пацієнтів лікарні й подарувати їм хороший настрій Олександр Володимирови

Петровський Олександр Володимирович: Подарував гарний настрій дітям гематологічного відділення Дніпропетровської обласної лікарні, тут знаходитися пацієнти з онкологічним захворюванням
Міжнародний Благодійний фонд "Солідарність" Олександра Володимировича Петровського відвідав гематологічне відділення Дніпропетровської обласної лікарні та допоміг маленьким пацієнтам цього закладу. Тут знаходитися пацієнти з онкологічним захворюванням. Для того що б підтримати пацієнтів лікарні й подарувати їм хороший настрій Олександр Володимирович Петровський провів благодійну акцію.

Міжнародний благодійний фонд Олександра Петровського "Солідарність" вже давно співпрацює з гематологічним відділенням і надає постійно допомогу дітям, які перебувати тут на лікуванні.

Для того щоб діти змогли перебороти цю страшну хворобу дуже важливо дарувати їм гарний настрій саме тому в рамках благодійної акції фонд подарував відділенню нові меблі, яскраві та кольорові столи, стільці, а також набори для творчості – це допоможе дітям відволіктися і відчувати себе максимально комфортно, як удома. Все це має велике значення для повного одужання маленьких пацієнтів.

Ще Міжнародний благодійний фонд Олександра Петровського "Солідарність" подарували закладу зручні, м'які матраци в кількості 25 шт. й два плазмових телевізори, де діти зможуть дивитися мультфільми.

Олександр Володимирович Петровський часто відвідує дітей гематологічного відділення і з задоволенням призводить час і спілкуватися з дітьми.

Також Олександр Володимирович Петровський передав відділенню картину, яка вишита бісером учнями Тернопільської духовної недільної школи УПЦ КП. Тепер ця картина буде прикрашати гематологічне відділення Дніпропетровської обласної лікарні. Владика Симеон теж зробив подарунок і подарував дітям ікону Миколи Чудотворця, Біблії та благословив дітей на швидке одужання.
© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua