Поиск по сайту:
НайтиНародные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации
Микола Маломуж окреслив свою позицію

Микола Маломуж окреслив свою позицію

museum-ukraine | 7.05.2019 13:59

0
Рейтинг
0


Голосов "за"
0

Голосов "против"
0

Сьогодні всі політичні сили та кланово-олігархічні угруповання намагаються сформувати тіньові системи контролю влади, економіки та нашого повсякденного життя.

Представники старого режиму з т.з. опозиційними силами та новими спецпроектами готуються до глобального захоплення влади через контрольовані виборчі системи до парламенту.


Микола Маломуж окреслив свою позицію
Відомий державний діяч Микола Маломуж окреслив свою позицію. Треба допомогти новому Президенту України! Досвідчені професіонали поруч!

Пряма мова з ФБ:

Сьогодні всі політичні сили та кланово-олігархічні угруповання намагаються сформувати тіньові системи контролю влади, економіки та нашого повсякденного життя.

Представники старого режиму з т.з. опозиційними силами та новими спецпроектами готуються до глобального захоплення влади через контрольовані виборчі системи до парламенту. Після цього ними планується формування свого уряду, силового блоку, встановлення контролю в областях. Повна монополізація влади за підтримки із-за кордону.

Поряд з цим передбачається знецінення вибору народу на президентських виборах та блокування дій нового Президента, який сьогодні не має сильної фахової антикризової команди,яка зможе подолати задуми кланів та негайно організувати комплексні прогресивні зміни в інтересах людей і держави.

В даний час до В. Зеленського направляються т.з. професіонали, які зведуть нанівець всі прогресивні починання. Сьогодні новому Президенту необхідно опертися не на партійні клани старих систем, а на всенародне представництво громадських, інтелектуальних, професійних, військових, регіональних організацій об'єднаних у Всенародне віче.

Поряд з цим залучити знаних професіоналів – практиків до антикризового уряду, які швидко опанують ситуацією та реалізують розроблені стратегічні,галузеві та регіональні програми прогресивного розвитку.


© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua