Поиск по сайту:
НайтиНародные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации
Покрова врятувала журналістів Музеїв України!

Покрова врятувала журналістів "Музеїв України"!

museum-ukraine | 14.10.2016 13:26

0
Рейтинг
0


Голосов "за"
0

Голосов "против"
0

На Покрову шеф-редактор журналу "Музеї України" Наталка Іванченко потрапила в дорожньо-транспортну пригоду в зоні АТО. Прикметно, що саме у цей день два роки тому, 14 жовтня 2014 року, теж у тих місцях, неподалік Бахмуту, Перша Музейна експедиція в АТО на чолі з редактором журналу "Музеї України" Віктором Тригубом потрапила під обстріл...

Покрова врятувала журналістів ''Музеїв України''!
Музейна експедиція в АТО потрапила в аварію

На Покрову шеф-редактор журналу "Музеї України" Наталка Іванченко потрапила в дорожньо-транспортну пригоду в зоні АТО.

Спільно з рядом громадських організацій, музеїв, за підтримки Міністерства культури України, Міністерства молоді і спорту України, Управління культури і туризму Донецької ОДА, Запорізької ОДА, Покровської міськради, учасники Музейної експедиції беруть участь у святкуванні Покрови, презентують кілька масштабних виставкових проектів на Донеччині.

Згідно програми чергової Музейної експедиції, у музеї Бахмута відбулося відкриття виставки історії прапорів України.

Наступного дня, на Покрову, Наталка Іванченко, рушила на Костянтинівку, звідти на Покровськ. Ті, хто часто буває у прифронтовій зоні, знають, які жахливі там дороги – вузькі, розбиті, з розмитим узбіччям. До того ж, у ці дні йдуть рясні дощі...

На трасі Костянтинівка-Покровськ, рейсовий автобус, у якому їхала шеф-редактор, зустрівся з величезною колоною військової техніки – триває ротація. Водій почав маневрувати, автобус з пасажирами знесло з дороги. На щастя, шоферу вдалося утримати машину – не перевернулися. Обійшлися синцями...

Військова колона зупинилася, бійці оперативно евакуювали пасажирів, витягли автобус на дорогу. Відповідно, утворився невеликий затор, але, після огляду, рух продовжився.

Ніхто не постраждав.

Прикметно, що саме у цей день два роки тому, 14 жовтня 2014 року, теж у тих місцях, неподалік Бахмуту, Перша Музейна експедиція в АТО на чолі з редактором журналу "Музеї України" Віктором Тригубом потрапила у зону ракетно-артилерійського обстрілу...

До Покровська прибули вчасно. А місто з розмахом святкує Покрову, День Українського козацтва та захисника Вітчизни.

14 жовтня в Покровську Донецької області розпочинається Всеукраїнська акція "За мир та щастя в Україні!", яка має на меті об'єднати всі області України під час написання картини миру – всі українці матимуть можливість малювати картину, яка складається з 25 пазлів.

Картина матиме розмір 4х5 метрів. Кожен елемент картини відповідає окремій області України. До проведення акції залучаться всі, хто мріє жити в мирній та незалежній Україні.

8 грудня в Українському Домі, під час урочистого закриття акції, відбудеться з'єднання всіх пазлів в єдину карту України. На закриття акції вже запрошено Президента України Петра Порошенка.

Картина-мапа – це не просто художній твір, це картина, яка нагадає всьому світові, що українці хочуть жити в мирній і щасливій країні. Донеччина хоче жити в єдиній країні і перша розпочинає акцію Миру!

Ініціатором проекту виступила Ліля Дорошенко, учениця 10 класу, яка мешкає в зоні АТО в м. Покровську і на свої очі бачила страхіття війни.

Акція проходить за сприяння Міністерства культури України та Міської ради м. Покровська.

Відкриття акції – на площі Шибанкова м. Покровська під час святкування Дня захисника України.

Учасники Музейної експедиції продовжують ще кілька днів працювати в зоні АТО. Днями відкриття ще кількох виставок у різних містах Донбасу. Сподіваємося, всі труднощі і небезпеки будуть подолані...

Будьте обачні! З святом!

Музеї України


© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua