Поиск по сайту:
НайтиНародные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации
Влада Литовченко – нова історія української Магдалини

Влада Литовченко – нова історія української Магдалини

museum-ukraine | 24.09.2016 13:42

0
Рейтинг
0


Голосов "за"
0

Голосов "против"
0

Радикальна громадськість готова до радикальних дій. Зараз всі методи дієві, аби не зробити з Вишгородського заповідника нове агентство моделей...

 Влада Литовченко – нова історія української Магдалини
Навколо посади директора Вишгородського історико-культурного заповідника розпочалася кримінальна хроніка.

Нагадую: відповідно до нових правил директорів закладів культури вибирає конкурсна комісія. Туди входять дев'ять "незалежних" експертів, які вирішують майбутню долю закладу.

Після проведення кількох конкурсних засідань суди поповнилися позовами щодо "адекватності" рішення членів комісії – порушення відбуваються майже на кожному кроці. І ось для мене кульмінація: на посаду Вишгородського заповідника вибирають Владу Литовченко (вона же Прокаєва, вона же міська-96, вона же Мадам агенції Карін, вона ж зірка Плейбоя.

Серія знімків Литовченко – класика еротичного стилю http://tabloid.pravda.com.ua/photos/472605065503d/)

І ось ця еротична зірка вирішила відмити своє темне минуле – спочатку купила собі посаду в заповіднику Києво-Печерській Лаврі за 50000 доларів (тоді вона була Прокаєва) http://korrespondent.net/.../1378697-tsn-prokaeva-dala-vzyatk... громадськість зі скандалом виставила її зі святого місця.

Влада не вгомонилась – змінила прізвище (ласих чоловіків до еротичного жіночого тіла забагато). І вже Влада ЛИТОВЧЕНКО захищає дисертацію на шкільну тему "Роль ЮНЕСКО в охороні та збереженні культурної спадщини в Україні (1954-2010 рр.) ".

Захищала аж в Миколаїві "По ее словам, в Украине мало профессоров-историков, поэтому выбор пал на ученый совет ЧГУ им. Петра Могилы – http://niklife.com.ua/politics/48829

Але мадам хоче більшого. Її не влаштовує її же біографія. Її прізвище має фігурувати не лише на підручниках для моделей – і вона вирішує підшукати собі місце в пантеоні зберігачів національної спадщини. Її око падає на Вишгородський заповідник. А що – улюблене місце княгині Ольги, там закінчив своє життя Ярослав Мудрий, там поховані святі Борис і Глеб. Просто святе місце для української Магдалини.

Я дуже хочу побачити її план розвитку заповідника на один рік і на п'ять років та рекомендації, як того потребує закон. Але управління культури Київської ОДА так і не вивісило ні документів, ні відеозапис проведення конкурсу. Як свідчать інформатори – вона подала документи в останній день, аби ніхто й не взнав, що над вишгородським горизонтом піднімається така яскрава еротична зірочка.

Як виявилось, ідеологічним папою цієї зірочки став екс-депутат Юрій Кармазін. Після публікації Віктора Тригуба "Влада Литовченко спаплюжила древній Вишгород лише своєю появою" на сайті журналу "Музеї України" http://museum-ukraine.org.ua/?p=8461 почалися репресії.

Мій профіль в ФБ було анульовано, почалися дивні дзвінки. І ось під вечір В.Тригуба було запрошено до Кармазіна за адресою Хрещатик,10 на 4 поверх, на бесіду.

Ми вже неодноразово проходили розборки пов'язані з музейними справами (довготривалий суд з УПЦ МП, розборки з чеченською мафією, яка кришувала музей у Пирогові за часів Федаки, наїзди від Міністерства оборони, судові процеси щодо наших публікацій), тому поїхали разом.

Мене там не очікували – просто відтіснили в іншу кімнату. А Віктора закрили за двома дверима в іншій кімнаті. Що там було – можна лише здогадуватися. Всі вийшли збуджені, Тригуб пожартував – а це (Кармазін) – особистий адвокат Литовченко. На моє зауваження, що Литовченко не відповідає посаді, Кармазин сказав, що можливо. І запропонував мені балотуватися на директора.

Я деякий час працювала в заповіднику на посаді вченого секретаря. Чудово знаю всю роботу, яку проводило попереднє керівництво, знаю як важко було відкривати філії, який спротив був на місцевому рівні, як ми захищали вишгородські схили, піднімали людей проти хмарочосів, які планували будувати на набережній. Як працювали з населенням, що будується на стародавній горі в Дитинці, проводили кожного року міжнародні наукові конференції, круглі столи, творчі зустрічі, виставки. Були збережені давні гончарні горни, зроблена етнографічна хатинка, яку ледь врятували від бомжів. Розказувати є про що. Музейне життя там, за стінами. Відвідувачу не потрібно знати як працює музейник- він має бачити цікаву картинку. І тепер Кармазін тикає нам, що там не відреставрований будинок Клюкви!

Ви, можновладці, привтикали цілий Крим і Донбас! І ви вирішили зазіхнути на святе місто Вишгород!

Зі слів Кармазіна – вже є домовленість з обласним і місцевим керівництвом! Ми телефонували до "господарів" Вишгорода і вони запевнили, що Литовенко-Прокаєву (чи яке там у неї наступне буде прізвище) не пропустять.

Радикальна громадськість готова до радикальних дій. Зараз всі методи дієві, аби не зробити з Вишгородського заповідника нове агентство моделей...

Я готова свідчити на суді, що Литовченко з її минулим не має право очолювати святі місця. Хай вона далі працює в фондах, модельних агенціях, представляє Україну на бієналях, торгує своїм обличчям.

А в музеях робота. Кожного дня. Важка, невдячна, за 2000 грн.

Не той шлях вибрала Магдалина...

Наталка Іванченко, шеф-редактор журналу "Музеї України", колишній вчений секретар Вишгородського заповідника


© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua