Народные блоги
http://narodna.pravda.com.ua/rus/life/565bc5e8c0469/

Хто паплюжить захисників України? Відкритий лист до Президента України

Svetilo pravdy | 30.11.2015 05:43

Через "кривосуддя" в Україні її справжніх захисників ділки з провладної політичної сили позбавляють житла учасника АТО, штовхаючи на відчайдушні кроки. Аферисти ж залишаються непокараними.

Коротко передісторію, яка спонукала написати цього листа викладена в публікації за цим посиланням: http://www.hvilya.com/news/vse_pochalos_zi_stomatologa/2014-11-09-5594

Відкритий лист до Президента України Петра ПорошенкаШановний, наш Президенте, Петре Олексійовичу!

Звертається до Вас чернігівець Котляр Микола Михайлович 1930року народження, син якого Котляр Олег Миколайовичз січня 2015 року за вашим призовом від 14.01.2015. служить в Донецькій області у військовій частині п/п В1740.

Приводом написати Вам та попросити захисту для воїна АТО послужили Ваші ж слова, опубліковані на Вашій сторінці у Фейсбуці: "Ми не дозволимо паплюжити тих, хто захищає нашу Україну від агресора". Це було Вами сказано тоді, коли в Києві водій маршрутки висадив героя АТО. Тоді я подумав, що якщо Ви так оцінили дії водія тільки за те, що він висадив учасника АТО, відмовивши у пільговому проїзді, то як Ви сприймете наше "правосуддя", коли воїна АТО, мого сина, наші судді зробили безхатченком, позбавивши його житла, в якому він проживав разом із матір'ю, інвалідо 2-ої групи в трикімнатній квартирі (половина офрмлена на матері, а інша – на сина). Позбавили через те, що він по своїй доброті, вчинив за Божою заповіддю "люби ближнього свого, як самого себе" й дав згоду виступити поручителем за лікарку, яка протезувала йому зуби та узяла кредит на суму 40 тисяч гривень на 1,5 роки. Лікарка, яка попри купу скандалів, й досі працює в міській дитячій стоматполіклініці, гроші отримала, купила дачу в селі, а кредит не сплатила. Кредит через штрафні санкції та відсотки зріс до 53 тисяч 600 гривень.

Був суд. Спочатку сина звільнили від поручительства, оскільки договір був перероблений без нього, рішення суду – кредит в сумі 53,6 тис. грн. повинна сплатити ця лікарка – Янченко Є.В.

Але кредитна спілка (а не Янченко) подала апеляцію і апеляційний суд скасував рішення районного та присудив солідарно сплачувати борг.

Син сплатив 40 тисяч гривень і після цього чомусь виконавча служба продала на сфабрикованих торгах ту половину квартири, яка належала моєму синові за 68 тисяч грн. Купив це житло депутат Чернігівської міської ради Тарасовець Юрій Миколайович – міліонер, колишній регіонал, а зараз член партії Кличка. Оформив він куплене не на себе, а на свого помічника Хоменка Дмитра Володимировича. Вже через місяць Тарасовець запропонував сину за 10 тисяч доларів повернути його житло. Воно їм не потрібне, тільки перепродують куплене на торгах заради наживи. Коли син прийде з війни, йому ніде буде жити. Іншого житла він не має.

Я неодноразово пропонував тим, хто викупив його на сумнівних торгах, відшкодувати їхні витрати, аби вони повернули помешкання моєму сину, але вони, на жаль, ніяк не можуть скласти ціну та вже два роки "думають" над цим.

Мене дуже непокоїть думка про те, аби через цю справу не сталося непоправного. Адже, відомо, що багато бійців з АТО повертаються із серйозними психічними травмами та потребують тривалої реабілітації. І не дай Господь, щоб цей майновий конфлікт спричинив якесь лихо. За це я сильно переживаю та дуже сподіваюся, що його вдасться владнати ще до повернення мого сина з війни.

Всі документи, які накопичилися за ці 3 роки судової тяганини, я Вам висилаю. 28 вересня звернулися і вислали необхідні документи в Вищий спеціалізований суд України з цивільних справ.

Петре Олексійовичу, дуже Вас прошу як батько, як громадянин України доручитиВашим порядним співробітникам, а вони у нас ще є, розібратися в цій складній і втой же час простій ситуації: взяла кредит – сплати.

Я впевнений, що скоро закінчиться ця війна . І всі герої АТО роз'їдуться по домівках, а тільки моєму синові іти нікуди, хоча він у цій квартирі прописаний. З травня 2014 року він сплачує за неї комунальні послуги (хоч вона і переоформлена на Хоменка Д.В.), а їм ця половина квартири потрібна тільки для наживи, оскільки вони мають і квартири, і машини.

Я думаю і впевнений, що Ви цього не допустите, аби воїн АТО, герой війни став безхатченком. Допоможіть нам анулювати сфабриковані торги та повернути сину житло.

З повагою до Вас і надією на розуміння та допомогу,

Микола Котляр

м. Чернігів


© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua