Народные блоги
http://narodna.pravda.com.ua/rus/life/564a86b66bfcd/

Серія "Легендарні предки" Юрія Неросліка

museum-ukraine | 17.11.2015 03:45

Це створено для фронтових світлиць зони АТО. Під час війни у бойових частинах спостерігається дефіцит патріотичних агітаційних матеріалів, історичної літератури...
Ще вчора звичайні трудівники, сьогодні – Воїни, Захисники Батьківщини. Їм щодня доводиться ризикувати життям і вони знають за що.


Серія ''Легендарні предки'' Юрія Неросліка
Це створено для фронтових світлиць зони АТО. Під час війни у бойових частинах спостерігається дефіцит патріотичних агітаційних матеріалів, історичної літератури...

Ще вчора звичайні трудівники, сьогодні – Воїни, Захисники Батьківщини. Їм щодня доводиться ризикувати життям і вони знають за що. Відповідно, виникає інтерес до минулого своєї країни. І те, від чого у мирному житті відмахувалися, не дуже сприймали, не звертали уваги, якось несподівано перетворилося на ідеологічну базу, свідоме переконання, що мотивує до бою.

Арт-директор Музею плакату при журналі "Музеї України" Юрій Нерослік – автор серії "Легендарні предки". Більше року провів на війні – доброволець 92 бригади. Вийшов з Іловайська, був під Щастям. Нині повернувся у рідний Харків – безробітний...

-Плакати необхідні як повітря – іде війна! – говорить Юрій Нерослік, -Вона іде там, а тут у тилу, шукаю спонсорів для друку, для розповсюдження по Україні – в школи, музеї, на підприємства. Ватні погляди ми повинні ліквідувати і це задача стоїть на першому плані.

Слава Україні!!! Допомагайте народ!

Нагадуємо, Музей плакату створив і відкрив просто на передовій майже сотню виставок патріотичного плакату! Наші представники проїхали вздовж всієї лінії фронту!

Виставки Ю.Неросліка є в музеях Краматорська, Сартани, Северодонецька, Красного Лиману... Будуть нові презентації в Донецькій, Луганській, Київській, Сумській, Чернігівській областях...

Перші комплекти нової серії днями будуть презентовані на Донеччині.

-Ми мріємо відкрити виставку патріотичного плакату у всіх музеях області! – заявила Начальник Управління культури та туризму Донецької ОДА Аліна Певна, – Вважаю роботи Юрія Неросліка кращими! Це символічний художник зони АТО!

Вітаємо Юрія Неросліка з черговим досягненням!

Україна переможе!

Віктор Тригуб, директор Музею плакату при журналі "Музеї України"


© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua