Поиск по сайту:
НайтиНародные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации
Алла Шлапак   діти   соціальна   справедливсть   депутат

Алла Шлапак: Ми не заборонятимемо дітям гуляти ввечері, а просимо дорослих пильніше дбати про безпеку маленьких киян

Ирина Набожняк | 29.05.2012 12:50

-1
Рейтинг
-1


Голосов "за"
0

Голосов "против"
1

У Київраді планують посилити контроль над перебуванням дітей на вулиці без нагляду дорослих. Відповідний проект рішення "Про створення безпечного середовища для дітей у громадських місцях міста Києва" за поданням лідера депутатської групи "Соціальна справедливість" Алли Шлапак подано до секретаріату Київради.

Алла Шлапак: Ми не заборонятимемо дітям гуляти ввечері, а просимо дорослих пильніше дбати про безпеку маленьких киян
За словами депутата, метою даного рішення є зниження рівня вчинення протиправних дій щодо дітей та підлітків, також передбачається, що він допоможе здолати поширення шкідливих звичок серед підростаючого покоління.

"Сучасні діти стали більш самостійними, ніж були їхні ровесники кілька поколінь тому. Але разом із тим, за два останніх десятиліття й оточуючий світ став містити значно більше викликів та небезпек для них, – зазначає Алла Шлапак, – При цьому зріс й рівень байдужості дорослих. Побачивши дитину одну пізнього вечора, мало хто поцікавиться, а чи не заблукала вона, чи не трапилось із нею лихо – що особливо актуально в такому мегаполісі, як Київ".

Депутат зауважила, що ефективність даного рішення, безумовно, залежатиме від того на скільки свідомими виявляться не лише представники влади, правоохоронних органів, але й самих киян в цілому.

"Я також закликаю і засоби масової інформації правильно донести інформацію. Адже головна мета даного проекту рішення не покарати когось чи обмежити у правах, а забезпечити захист наших дітей. Мова йде не про те, щоб заборонити дітям гуляти ввечері, а про те, щоб батьки, опікуни, громадськість були більш уважними до маленьких киян та дбали про їхню безпеку", – підкреслила Алла Шлапак.


© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua