Поиск по сайту:
НайтиНародные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации

У Луганську водій збив двох людей прямо на пішохідному переході

Ярослав Мінкін | 9.04.2012 01:14

1
Рейтинг
1


Голосов "за"
1

Голосов "против"
0

У п'ятницю, 6 квітня, в Луганську, на пішохідному переході біля торгового центру "ГУМ", молодий водій збив двох людей – хлопця та вагітну дівчину. Джип Hyundai Tucson, який рухався по центральній вулиці міста зі швидкістю 100 км/год, зніс їх і протягнув по асфальту близько 25 метрів. Постраждалі Анна Чернова та Кирило Чумаченко знаходяться в Луганс

У Луганську водій збив двох людей прямо на пішохідному переході
У п'ятницю, 6 квітня, в Луганську, на пішохідному переході біля торгового центру "ГУМ", молодий водій збив двох людей – хлопця та вагітну дівчину. Джип Hyundai Tucson, який рухався по центральній вулиці міста зі швидкістю 100 км/год, зніс їх і протягнув по асфальту близько 25 метрів. Постраждалі Анна Чернова та Кирило Чумаченко знаходяться в Луганській обласній лікарні в стані коми. За їх життя до останнього борються лікарі.

За словами людини, що знаходилась за один крок від смерті, сам молодий водій був вивезений з місця ДТП родичами:

"Ми йшли по пішохідному переходу: попереду – я, за мною – Кирило і Ганнуся. Один крок врятував мене від смерті. Коли я обернувся, джип, що промчав за спиною, вже скидав з капота близьких мені людей. Уся дорога була в крові, і я кинувся до них, намагаючись надати першу медичну допомогу. Весь цей час молодий водій, що вийшов з машини, хапався за голову і комусь телефонував. Він навіть не намагався викликати швидку допомогу – це зробили очевидці. Після того, як під'їхала машина ДАІ, за водієм приїхали якісь родичі та просто вивезли його з місця ДТП. Я не встиг озирнутися, як номери з джипа були скручені, а водій, винний у трагедії, виїхав у невідомому напрямку".

У світлі того, що сталося, стурбована громадськість має намір негайно звернутися до МВС та прокуратури з вимогою ефективного розслідування даного інциденту. За неперевіреними даними, водій і його високопоставлені родичі зроблять все можливе, щоб ця трагедія стала ще однією нерозслідуваною справою у страшній низці злочинів, скоєних людьми з грошима і владою.

Прес-служба Правозахисного центру "Поступ"


© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua