Поиск по сайту:
НайтиНародные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации
новини   АДРА   Адвентистське агенство допомоги і розвитку   Україна   Церква   адвентисти   АСД   Чернівці   телеканал   релігія

Адвентистське агенство розвитку і допомоги привезло сьогодні буковинським дітлахам різдвяні подарунки


-1
Рейтинг
-1


Голосов "за"
1

Голосов "против"
2

Всесвітня організація "Адвентистське агентсво розвитку і допомоги" привезло сьогодні буковинським дітлахам в рамках програми "Діти Європи дітям України" різдвяні подарунки.

Адвентистське агенство розвитку і допомоги привезло сьогодні буковинським дітлахам різдвяні подарунки
З цією метою в будинку молитви адвентистів сьомого дня було огранізовано силами релігійної громади концертну програму для дітей інвалідів, дітей з неблагополучних родин та багатодітних сімей. Запрошених малолітніх краян виялось близько трьохсот. Поки тривав підготовчий процес організованого віруючими свята, запрошені діти, що вже сиділи у залі, прискіпливо розглядали пакунки з Європи. Як з'ясувалось, подарунки збирались у різних родинах. Вміст кожної коробки різний, переконували організатори благодійної акції. Та для більшості запрошених дітей було приємно уже те, що про них на Різдво згадали, а не забули.

Для зручності благодійники на кожній коробці вказали код міста та регіону, де збирався подарунок, а також вік і стать дитини, для котрої він призначався. В середині коробки не тільки презенти юним українцям від малолітніх европейців, а й адреси та телефони, за якими можна з ними зв'язались.

Представники релігійної громади кажуть, що Різдво не єдиний привід робити людям добро. З цією метою немалочисельна церква адвентистів сьомого дня навіть обрала директора благодійної місії, котрий підтримує стосунки з різними міжнародними благодійними організаціями і допомагає буковинцям одягом, медичним інвентарем, зокрема і інвалідними калясками.

Для буковинських малюків та підлітків з багатодітних та малозабезпечених родин вірші, театралізовані сценки та пісні. Релігйна громада має своїх артистів. Згідно цьогорічної програми подібні дійство чекає і на дітлахів з Франківщини та Тернопільщини. Минулоріч представники Всесвітньої організації "АДРА" разом з керівником адвентиської агенції розвитку і допомоги в україні об'їздили всю Східну Україну.

Галина Мурмилюк. Телеканал Чернівці


© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua