Поиск по сайту:
НайтиНародные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации
нечай   прокуратура   мальфар   верховина

Вбивцю Мольфара Нечая відправили в психіатричну лікарню

Karpaty.ua | 19.09.2011 16:50

4
Рейтинг
4


Голосов "за"
5

Голосов "против"
1

Нагадаємо, що 16 липня 2011 в селі Верхньому Ясенові Верховинського району у власному будинку вбили відомого далеко за межами нашої країни мольфара Михайла Нечая.

Вбивцю Мольфара Нечая відправили в психіатричну лікарню
Про це повідомляє www.briz.if.ua з посиланням на офіційне повідомлення.

Прокуратурою Івано-Франківської області направлено до Верховинського районного суду кримінальну справу щодо вбивства мольфара Михайла Нечая.

Раніше Павло С. вже мав проблеми із законом. У 1999 році він вчинив вбивство однієї особи та замах на життя іншої. Однак, враховуючи його стан неосудності, до нього були застосовані примусові заходи медичного характеру з госпіталізацією до психіатричного закладу суворого нагляду.

У липні цього року Павло С. здійснив втечу з лікувального закладу. Придбавши туристичне спорядження, направився в м. Коломию Івано-Франківської області, маючи намір оселитися в Карпатах. Довідавшись про відомого народного цілителя Михайла Нечая, він навідався до нього з метою знайомства. Проповіді мольфара про культуру язичництва та поклоніння землі обурювали Павла і під час однієї зустрічі між чоловіками відбулась суперечка, яка закінчилась вбивством знахаря.

Оскільки Павло перебував у стані, при якому нездатний усвідомлювати свої дії та керувати ними, судом буде вирішено питання про його подальше лікування в психіатричному стаціонарі із суворим наглядом.

Комментарии

© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua