Поиск по сайту:
НайтиНародные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации

В Чернівцях відбувся черговий християнський конгрес

адвентист | 18.06.2011 23:15

-1
Рейтинг
-1


Голосов "за"
2

Голосов "против"
3

Вже стало доброю традицією для чернівецької громади Церкви Адвентистів Сьомого Дня щорічно проводити місіонерський конгрес в літньому театрі парку ім. Т. Г. Шевченка.

В Чернівцях відбувся черговий християнський конгрес
17-18 червня в чернівецькому літньому театрі відбувся місіонерський конгрес, організатором якого виступила Церква Адвентистів Сьомого Дня. Ведучим заходу був пастор Броніслав Мірілов. Головна мета проведення конгресу – укріпити віру присутніх в Ісусі Христі, Який єдиний є надійною опорою в житті. "В наш час плюралізму, коли кожен вірить, у що хоче, Біблія закликає до єдності у Христі" – сказав пастор Броніслав.

Під час ранкової суботньої проповіді він наголосив, що в той час, коли люди розчаровуються у владі, у фінансових установах, навіть у найближчих людях, залишається те, в чому ми ніколи не маємо сумніватися.

По-перше, ніколи не потрібно розчаровуватися в Богові, Який є любов, і Який ніколи не змінюється, як і написано в Святому Письмі: "Ісус Христос вчора, сьогодні і навіки Той Самий" (Євр. 13:8).

По-друге, ніколи не можна сумніватися в Біблії, яка є Словом Божим. "В кого Біблія розпадається, в тієї людини життя ніколи не розпадається" – зазначив пастор Броніслав.

По-третє, жодних сумнівів не можна допускати щодо блаженної надії всіх християн – Другого пришестя Христа. Пастор навів доречний приклад, що коли жінка наближається до пологів, то больові приступи стають частішими, боліснішими. Переглядаючи новини, ми не можемо не помітити, що ознаки Другого пришестя Христа, описані в Євангеліях, – землетруси, повені, цунамі, – частішають і стають дедалі боліснішими.

І останнє, ми ніколи не маємо допускати сумнівів щодо пророчої місії Церкви Адвентистів Сьомого Дня, яка є єдиною всесвітньою Церквою, що відповідає біблійним ознакам істинної Божої Церкви. Так, проти неї воює диявол, як і написано в Одкровенні 12:17, але вона устоїть до кінця. І кожна людина в Церкві має бути місіонером. "Ви або місіонер, або поле для місійної діяльності" – підкреслив він.

Захід прикрасили виступи християнських вокальних та інструментальних колективів Буковинського краю. Цьогоріч вразила кількість відвідувачів – не тільки літній театр, який вміщає біля двох тисяч осіб, був вщент переповнений, але й за його межами знаходилась величезна кількість присутніх. Погода також посприяла проведенню християнського конгресу – весь час на протязі двох днів було сонячно. Пастор Броніслав Мірілов подякував місцевій владі за надану можливість в таких чудових умовах провести місіонерський конгрес.


© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua