Поиск по сайту:
НайтиНародные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации
фарисейство   бандити при владі   кліка януковича-Азарова   футбол і...українці   УКРАЇНА

Навіяне ювілеєм...


2
Рейтинг
2


Голосов "за"
3

Голосов "против"
1

Згадався мій давній памфлет...

Мій землячок Ахмєтка вчора на святкуванні 75-річчя "Шахтаря" повідомив, що всі чотири президенти України, які були присутні на святкуванні, "бажали процвітання "Шахтарю", сказали найтепліші слова на адресу наших уболівальників... Мене це дуже сильно вразило, це все було від душі і серця"...

А мені чомусь згадався мій давній памфлет. Ось він:

"Кабінет Гаранта. За робочим столом сидить Віктор Андрійович і не зводить зі своїх рук очей, раз у раз схвильовано повторюючи "ці руки нічого не крали". Раптом Гарант рвучко схоплюється з місця і починає ледь не риссю бігати своїм великим кабінетом. Та через якусь мить став як укопаний біля величезного вікна в звичній позі Муссоліні-Наполеона, кинув кудись своїм оком і в розпачі заволав:

- Бач, який невдячний маленький українець!... На його вимогу я узаконив усіх бандитів, віддав у їхні руки буквально ВСЕ і навіть тюрми, а він ще й досі чимось невдоволений, цей, з дозволу сказати, український народець. Знов волає: "бандитам – тюрми, бандитам – тюрми!"...".


© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua