Народные блоги
http://narodna.pravda.com.ua/rus/life/4d48b1791867d/

Біда суспільства: "Нікому не вірю"

Кирилюк Альона | 2.02.2011 03:20

Ми не владі не віримо, ми не віримо в себе.

Біда суспільства: ''Нікому не вірю''
Всі знають, що для того аби змінити ситуацію, яка нас не влаштовує, потрібно почати з себе та свого оточення. Можливо ми не маємо мега вплив на усіх, хто поряд, але однозначно є люди, яким наша думка є важливою, до якої вони прислухаються, є люди, які беруть з нас приклад, як хороший так і негативний. Але крім відсутності бажання показувати позитивні приклади, нас ще охоплює лінь. Найгірше, що вона полягає не лише в тому, щоб зробити ранкову руханку, а і у відстоюванні своїх прав. Та влада дала нам можливість просто жалітись, і по-сусідськи всім розповідати, що все погано – бо влада нічого не робить, а я що? Можу щось хіба зробити? От і все, відповідальність з себе зняли, а ще як згадати, що колись хліб був по 16 коп, то вважаємо, що від нас у цій країні нічого не залежить. Отут і вся прикрість ситуації. Погоджуюсь, там у "ВЕРХОВНІЙ РАДІ", не особливо дбають про наші інтереси, вони зайняті своїми. Місцева влада намагається щось для нас робити, бо все ж таки ближче до своїх виборців (у когось це виходить, у інших не дуже.) А от що ми робимо аби нам жилось добре? Життя по сутті – наше і відповідаємо за нього ми! Я не маю на увазі громадськоактивних, а кажу про середньостатистичного українця. Є елементарні речі, які нас не влаштовують: немає ліхтарів на вулиці, смітників та дошок оголошень на зупинках, не прибрані під'їзди, не виховані водії та роздратовані продавці, у дитячому садочку, школі, лікарні панує корупція, а ми мовчимо. БО: світлом, сміттям, мають займатись ЖЕКи, оголошеннями, транспортом – місцева влада, скаженими людьми в сфері послуг – їх роботодавці, корупцією – ДЕРЖАВА. А що ми до того маємо, їм платять за те кошти, хай і роблять, а ми потерпимо, підемо на нові вибори, поміняємо палітру прапорців у ВР, та й будемо чекати на щастя чи просто додивлятись фільм жаху "Стає все гірше і гірше".

Особисто мене такий сценарій, такі "активні" дії громадян не дуже влаштовують. Хіба ж так важко відстояти свої немудрі права, звичайно ні! Та проблема ще в тому, що їх треба знати. А от чи є бажання у Вас володіти ситуацією? – риторичне запитання для кожного...


© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua