Поиск по сайту:
НайтиНародные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации

Адвентисти на Буковині посвятили перший молодіжний Центр християнського дозвілля

адвентист | 19.01.2011 14:54

1
Рейтинг
1


Голосов "за"
2

Голосов "против"
1

1 січня 2011 року відбулося посвячення першого молодіжного Центру християнського дозвілля, розташованого поруч із молитовним будинком Церкви Адвентистів Сьомого Дня села Мамаївці (вул. Галицького, 16).

Адвентисти на Буковині посвятили перший молодіжний Центр християнського дозвілля
Ідея створення такого центру виникла декілька років тому. Віряни та молодь підтримали цю пропозицію, і взимку 2008 року розпочалися перші роботи. Працювали як старші, так і молоді люди. Покладаючи надію на Божу допомогу, вони упевнено йшли вперед, не роблячи ніяких зупинок.

І ось відбулося довгоочікуване відкриття Центру християнського дозвілля, основною метою якого є: проводити заняття з молоддю, організовувати виставки, творчі вечори, оздоровчі програми, вікторини – і все це для того, щоб молодь могла корисно проводити своє дозвілля і відпочинок. Приміщення має зал на 140 місць, кафетерій та невеличкий готель для гостей.Завдяки операторам Олександру Дутову та Вячеславу Кошарюку громада та гості дивились пряму трансляцію церемонії посвячення молодіжного центру, знаходячись у залі приміщення молитовного будинку.

На урочистому богослужінні, яке проводилось під гаслом "Молодь – для Христа", пастор місцевої громади Віталій Гунько розповів історію будівництва центру. Секретар Буковинської конференції пастор Юрій Ватаман прочитав літанію прославлення, а керівник конференції Іван Завадюк далі брав участь у літанії посвячення.Секретар Українського уніону Церкви Адвентистів Сьомого Дня пастор Леонід Волощук звернувся до людей з духовними настановами, а потім, після літанії, проголосив спеціальну молитву посвячення новозведеного комплексу. Він також молився і за молодь, для якої і будувався цей центр. Керівник молодіжного відділу Степан Гайсан та Олег Осадчук, який очолює музично-хорове служіння, висловили свої вітання та побажання присутнім.

Завдяки вихованню дітей у підлітковому класі цієї громади, вісім юнаків і дівчат були урочисто прийняті в ряди молоді. Їм вручили подарунки, і пастор Віталій Мірчевич звершив над ними молитву.Після обіду відбулося урочисте музичне служіння за участю гостей, які завітали на свято. Ярослав Опаєць, Василь Величко та Орест Котирло провели з молоддю місцеву програму "Поспілкуймося!".Людмила Никля, Ігор Тимко


© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua