Поиск по сайту:
НайтиНародные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации

Ініцітивна група 25 квартала вимагає суд скасувати дозвіл на будівництво АЗС


-1
Рейтинг
-1


Голосов "за"
0

Голосов "против"
1

У вівторок, 14 вересня 2010 року, до Луганського окружного адміністративного суду була направлена позовна заява про оскарження незаконного рішення Інспекції державного архітектурно-будівельного контролю у Луганській області Мінрегіонбуд України.

Ініцітивна група 25 квартала вимагає суд скасувати дозвіл на будівництво АЗС
У вівторок, 14 вересня 2010 року, до Луганського окружного адміністративного суду була направлена позовна заява про оскарження незаконного рішення Інспекції державного архітектурно-будівельного контролю у Луганській області Мінрегіонбуд України. Позивачем у даній справі виступили активісти ініціативної групи "Захист громади".

Оскільки при видачі дозволу на будівництво були порушені Конституція України, Закон України "Про планування та забудову територій", норми ДБН та СЕС та інші. Позивачі вимагають від суду скасувати рішення Інспекції про надання замовнику ТОВ "Заря Плюс Восток" та підряднику ТОВ "Теплоефект" дозволу на виконання будівельних робіт з будівництва автозаправної станції з приміщенням для сервісного обслуговування водіїв.

Ініціативна група сформувалася ще минулого року у зв'язку із початком незаконного зведення АЗС товариством "Заря плюс восток" біля будинків 25-го кварталу, вул. Херсонської, Дьоміна та Кільцевої. Мешканці дізнались про наміри забудовника тільки на початку листопада 2009 року після винищення в 20 метрах від житлової зони більш ніж 40 багаторічних зелених насаджень. З цього і почалася боротьба громадських активістів проти незаконної та небезпечної забудови.

"Нас просто вразило таке рішення про видачу дозволу, бо добре видно, що порушено багато санітарних та будівельних норм. Ми не раз і письмово, і усно зверталися до Інспекції державно-архітектурно будівельного контролю із проханням не давати такого дозволу. Ми вважаємо цей дозвіл неправомірним та незаконним. Ми будемо оскаржувати це рішення і сподіваємося, що суд стане на наш захист", – коментує події Людмила Клімаш, активіста групи.

Прес-центр Східноукраїнського центру громадських ініціатив,

30-й квартал, буд. 2, кв. 14, м. Луганськ, 91005,

тел. (0642) 491374,

e-mail: zahyst@gmail.com,

веб-стрінка: www.totalaction.org.ua


© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua