Поиск по сайту:
НайтиНародные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации

У Луганську відбудеться презентація книги на захист Скверу Пам'яті


0
Рейтинг
0


Голосов "за"
2

Голосов "против"
2

У понеділок, 16 серпня 2010 року, о 10:00 у приміщенні Українсько-канадського центру "Відродження" відбудеться презентація книги "Жити, мислити, пам'ятати...".

У Луганську відбудеться презентація книги на захист Скверу Пам'яті
Східноукраїнський центр громадських ініціатив у співпраці із Луганським обласним об'єднанням ВУТ "Просвіта" імені Тараса Шевченка випустив книгу "Жити, мислити, пам'ятати..." (про долю Скверу Памʼяті – старого Гусинівського кладовища).

У понеділок, 16 серпня 2010 року, о 10:00 у приміщенні Українсько-канадського центру "Відродження" (вул.Матросова 4а, територія Луганського національного університету імені Тараса Шевченка) відбудеться презентація цієї книги.

До участі у заході запрошуються представники ЗМІ, перс-служб обласних та міських органів влади. Усі учасники презентації отримають у подарунок екземпляр цієї книги.

У книзі зібрано статті, спогади луганчан, документи, поєднані спільною темою – долею старого Гусинівського кладовища у центрі сучасного Луганська, що нині віддане Луганською міською радою під забудову. Також у збірнику опубліковано ряд матеріалів із газет "Комсомольское знамя", "Молодогвардієць", "Ворошиловградская правда" 1990-1991 років, що розкривають суть кримінальної справи N9003, розглянутої 1990 року прокуратурою області, про масові поховання жертв політичних репресій на Гусинівському кладовищі у Луганську.

Книга також знайомить читача з організаційною роботою ініціативної групи по створенню у Сквері Памʼяті Луганського Духовного Меморіалу, зверненнями громадськості до владних структур міста, області, України проти незаконного, бездуховного наступу чиновників на згадку про покоління померлих луганців і перетворення кладовища на парк розваг. Видання містить фотоматеріали та копії документів.

За довідковою інформацією звертайтеся за тел. (050) 139-98-53, (095) 490-90-45

Довідково: Видання книги здійснене у рамках проекту "Міський актив" за фінансової підтримки Національного фонду у підтримку демократії (США).

Прес-центр Східноукраїнського центру громадських ініціатив,

30-й квартал, буд. 2, кв. 14, м. Луганськ, 91005,

тел. (0642) 491374,

e-mail: zahyst@gmail.com,

веб-сторінка: www.totalaction.org.ua


© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua