Поиск по сайту:
НайтиНародные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации
лови наркоти   мотивація заборон

Воля як наркотик

Beware | 1.07.2010 21:33

3
Рейтинг
3


Голосов "за"
3

Голосов "против"
0

Україна та наркомафія

Вважаю що наркотики мають бути легальними та роздаватися всім бажаючим безкоштовно в лікарняних закладах. Тоді не буде корупції, як у Сполучених Штатах Америки і поліцейська держава матиме набагато менше виправдання для існування. Не ображайте ближніх та дальніх сусідів і не матимете терористів. Хто хоче вмерти передчасно та молодим, то його воля. Виживають тільки думаючі та щасливі.

Як завжди, влада України бореться з любим злочином тільки коли бажає легалізувати свої репресивні дії, або позбавитися конкуренції таких же бандитів, з яких складається сама.

http://pdrs.dp.ua/doska/index.php/topic,8.msg31875.html#msg31875

Найгірше всього те, що навіть націоналістичні рухи очолені гебістами. Це не параноя, це доводимо та ясно, як день.

Починається, з одного боку, обробка "населення" на не опір військовому захвату влади і, по друге, звертання громадських свобод підтоптаних абсурдністю вдачі та законів у яких живемо.

Заклики та аргументи розроблені на всі смаки. І свідомих, і п'ятиколонців, і молодих, і старих. Совок модифікувався як вірус, та вживається у побут. Ще не вмерла ця державна релігія та може принести багато біди.

Воля то також наркотик. Тому її швидко заборонять. Нас чекає безрадісна півсмерть якщо не почнемо думати своєю головою та підтримувати один одного.

Комментарии

© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua