Поиск по сайту:
НайтиНародные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации

Тед Вільсон обраний єпископом Всесвітньої Церкви Адвентистів Сьомого Дня

адвентист | 29.06.2010 16:14

-3
Рейтинг
-3


Голосов "за"
2

Голосов "против"
5

Тед Вільсон, помічник єпископа Всесвітньої Церкви Адвентистів Сьомого Дня 25 червня 2010 року обраний на служіння єпископа Всесвітньої Церкви АСД, яка налічує 16,3 мільйона членів (разом з дітьми близько 30 мільйонів).

Тед Вільсон обраний єпископом Всесвітньої Церкви Адвентистів Сьомого Дня
Тед Вільсон був запропонований 246 членами Виборчого Комітету і затверджений голосуванням 2410 делегатами сесії Генеральної Конференції 25 червня 2010 року. Він замінив Яна Полсена, який був єпископом Церкви з 1999 року.

"Ми є не просто організацією, не просто ще однією деномінацією, але Божої Церквою Залишку", – наголосив єпископ Вільсон у короткій промові після свого обрання.

"Я не можу знати всього і буду шукати мудрість разом з моїми співробітниками через вивчення Біблії і Духа Пророцтва" – зазначив він. "Дух Пророцтва є найбільшим даром Бога Церкви Адвентистів Сьомого Дня. Це відноситься як до минулого, так і до майбутнього. І ми йдемо додому!"

Вільсон закликав членів церкви "молитися про те, щоб Дух Святий дарував нам відродження та реформу".

Тед Вільсон почав своє служіння єпископа в 1974 в Нью-Йоркській конференції. Він був помічником директора, а потім директором служіння "Metropolitan Ministries" з 1976 по 1981 роки. Він продовжив служіння в Афро-Індоокеанском Дивізіоні, офіс якого розташований в Абіджані (Кот-д'Івуар) до 1990 року. А також здійснював служіння як керівник відділу, а потім як секретар Афро-Індоокеанского Дивізіону.

Після цього він здійснював служіння в офісі Церкви в Сілвер-Спрінг в якості помічника секретаря Генеральної Конференції на протязі двох років. З 1992 по 1996 роки він був єпископом Євро-Азіатського Дивізіону в Москві. Потім Вільсон повернувся до США в якості керуючого "Review and Herald Publishing Association". І був на цьому служінні до того, як його обрали помічником єпископа Генеральної Конференції в 2000 році.

Тед Вільсон має докторську ступінь у галузі релігійної освіти, отриману в Нью-Йоркському університеті, ступінь магістра богослов'я університету Андрюса і ступінь магістра в галузі громадської охорони здоров'я університету Лома Лінда.

Тед Вільсон одружений на Ненсі Волмер Луїз Вільсон, яка є фізіотерапевтом. У них троє доньок.

P.S. Адвентисти сьомого дня – всесвітня протестантська Церква, яка проповідує спасіння по Божій благодаті в Ісусі Христі та визнає всі без винятку заповіді Десятислів'я включно з четвертою про святість суботи, що повністю узгоджується зі Святим Письмом, яке наголошує, що не всі, хто вважає себе християнами, а тільки ті з них, що дотримують заповіді Божі, є Божим народом, а отже і Божою Церквою на землі. "І змій розлютувався на жінку, і пішов воювати з останком насіння її, що бережуть заповіді Божі та мають свідоцтво Ісусове" (Одкр. 12:17).


© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua