Поиск по сайту:
НайтиНародные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации

Як маленькі Януковичі забороняють концерти до Дня молоді.


7
Рейтинг
7


Голосов "за"
8

Голосов "против"
1

В місті Ладижин Вінницької області міський голова Валерій Коломєйцев заборонив проведення концерту до Дня молоді.

 Як маленькі Януковичі забороняють концерти до Дня молоді.
26 червня громадська організація "Ладижинська громадська рада" спільно з молодіжною громадською організацією "4ZONA" мали намір провести концерт до Дня молоді, в якому повинні були взяти участь музиканти, як з самого міста Ладижин, так і з інших міст України, – це рок-гурти, реп-виконавці, діджеї. Зважаючи на те, що організація концерту відбувалась виключно на ентузіазмі організаторів та самих виконавців, ніхто не сподівався на якісь заборони, адже жодна політична сила не мала відношення до концерту.

Все почалось після того, як організатори подали заявку на проведення концерту на міському пляжі в міську раду. В понеділок міський голова, такий собі маленький Янукович (голова місцевого осередку Партії регіонів та двічі володар всеукраїнського звання "Ворог преси") наклав заборону на проведення концерту, мотивуючи тим, що для цього потрібен дозвіл виконкому згідно Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні". Також він повідомив, що для того, аби провести концерт, організатор повинен не подавати заявку, а особисто звернутися на ім'я міського голови за отриманням дозволу на проведення концерту.

Читаючи Закон України "Про місцеве самоврядування в Україні" я довго шукав цей таємничий дозвіл міського голови на проведення масових заходів. Але знайшов лише наступне:

Стаття 38. Повноваження щодо забезпечення законності,

правопорядку, охорони прав, свобод і законних

інтересів громадян

б) делеговані повноваження:

3) вирішення відповідно до закону питань про проведення

зборів, мітингів, маніфестацій і демонстрацій, спортивних,

видовищних та інших масових заходів; здійснення контролю за

забезпеченням при їх проведенні громадського порядку;

3-1) погодження проекту плану проведення потенційно

небезпечних заходів в умовах присутності цивільного населення за

участю особового складу Збройних Сил України, інших військових

формувань та правоохоронних органів з використанням озброєння і

військової техніки; взаємодія з органами військового управління

під час планування та проведення таких заходів з метою запобігання

і недопущення надзвичайних ситуацій та ліквідації їх наслідків

відповідно до закону;

Можливо, що міський голова порахував концерт до Дня молоді потенційно небезпечним заходом, то тоді напрошується питання: Як застрахуватися від хворого чиновника з манією переслідування, якщо можна одним розчерком пера звести нанівець всю кропітку роботу молоді? Або можливо мер таким чином підтримує політику партії, тоді цей крок є цілком логічним в світлі тих кроків нашої влади на чолі з паном Януковичем.

Питань можна задавати дуже багато, але далі ще цікавіше. Сьогодні голову молодіжної організації Дениса Довганя доправили на міліцейському аффтомобілі до самого начальника міліції, який строко-настрого заборонив йому займатися "херньою" та попередив, що викличе "беркут", який таки забезпечить порядок та правила дотримання тиші у випадку проведення концерту.

Цього четверга Ладижинська міська рада має намір розглянути та затвердити міські правила проведення масових заходів. І це в рекордні строки, за кілька днів до сесії без громадських слухань та врахування думки самої громадськості, для яких власне і планується таке законодавче врегулювання. Напевно, масові заходи громадськості дозволять провести, але десь за містом в кар'єрі.

Думаю що цього четверга наш маленький Янукович через місцеві ЗМІ буде промовляти палкі промові-вітання до молоді міста, а на міській площі організують свято на зразок дитячої "зарниці" з конкурсами та кульками. А потім ще хтось питає, а чого це ця молодь така нехороша та вибачайте, плює не там, де треба? А можливо це дорослі спочатку плюють на молодь, а вже потім вона мститься дорослим, плюючи зернята там, де не треба...

Голова ради управління громадської організації "Ладижинська громадська рада" Андрій Скакодуб


© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua