Поиск по сайту:
НайтиНародные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации

Відчайдушним послідовникам Зварича присвячується, або закон і порядок по-львівськи

Дивись глибше | 9.06.2010 09:55

4
Рейтинг
4


Голосов "за"
5

Голосов "против"
1

"Нещасні люди протестують, однак довго не живуть, втративши віру та розум після даремних спроб добитися від влади захисту своїх прав. Деякі закінчують життя самогубством, іншим допомагають "піти". Людей просто закопують без священника, часом навіть вночі – подалі від свідків", – розповідає пікетувальник Зиновій Андрухів.

Відчайдушним послідовникам Зварича присвячується, або закон і порядок по-львівськи
У Львові потерпілі від квартирних афер, свавілля суддів та бездіяльності виконавчих органів пікетували Львівську обласну прокуратуру. Пікетувальники вимагали звільнити з посади Олега ЗАЛІСКА, прокурора Галицького району і заступника прокурора області за "покривання злочинів".

На пікет зібралися як правило люди, кожен із своїми проблемами. Один із яких є інвалід, ветеран війни Михайло КУРИЛО, у якого 5 років тому забрали квартиру.

- Прокуратура захищає зловмисників і не порушує кримінальні справи. Хто нас захистить?, – запитує пікетувальник Зиновій АНДРУХІВ ,адвокат, який внаслідок афери позбувся власної квартири.

- Декілька років, я проживав за кордоном як мільйони інших українців. У серпні 2007 року я вирішив повернутися в Україну з Канади, однак мене чекала несподіванка. Куплену ще у 1998 році квартиру відібрали незаконним рішенням Галицького суду (договір куплі-продажу визнали недійсним) і тут же продали якійсь громадянці США. В цьому будинку вона мала зробити готель. Сліпого інваліда виселили на підставі незаконного договору, який підписав фіктивний опікун та посвідчив нотаріус. Хто отримав гроші? – Розповідає пікетувальник Зиновій Андрухів.

За його словами, жінку-інваліда, що до того проживала у квартирі виписали та ніде не прописали.

- Через 5 місяців після виселення серце людини не витримало: вона померла в інтернаті на хуторі Грушка села Якторів Золочівського району. Могилу мучениці знайти не вдалося. На місцевому кладовищі далеко від села понад сотня могил від інтернату, без жодної реєстрації місця проживання. Це якась фабрика смерті, куди переважно зі Львова привозять людей, у яких відібрали квартири – розповів один із місцевих жителів, який там працював. Нещасні люди протестують, однак довго не живуть, втративши віру та розум після даремних спроб добитися від влади захисту своїх прав. Деякі закінчують життя самогубством, іншим допомагають "піти". Людей просто закопують без священника, часом навіть вночі – подалі від свідків, – каже емоційно Андрухів.

Як розповів кореспонденту "МЕДІАСТАР", Федір РІЖНІВ, йому намагались "пришити" кримінал, в ході того як місцева влада поклала око на землю поблизу села, яку він хотів приватизувати.

- В 2004 році міліція, коли мене не було вдома, зробила у моєму домі несанкціонований обшук та підкинули нелегальну зброю – обріз мисливської рушниці. В цей час у Львові вбили жінку і мене хотіли підставити під це вбивство. А за те, що я, міський депутат, голова земельної комісії був проти земельного дерибану, що проводиться в селі, голова сільської ради 2 роки тому побив мене просто в свому кабінеті та поламав ребра. Проти нього була відкрита кримінальна справа, але вона не попала до суду, – розповів Федір Ріжнів, мешканець Сколівського району Львівської області.

Із не менш жахливою історією життя поділилася пікетувальниця Олена ХРОМЕЦЬ: авто померлого чоловіка із легкої руки перейшло у власність родича одного із суддів.

12 червня 2007 року стриянин Дмитро МЕЛЬНИК попав в лікарню, в якій будучи підключений до апарату штучної вентиляції легень, помер не прийшовши до свідомості. Нотаріус не чувши волі людини, зробила генеральну довіреність на право розпоряджатися її майном, а саме автомобілем Тойота Ленд Крузер на брата колишнього голови одного із місцевих судів. Новий власник оформлює авто на себе та їздить ним. Коли я звернулася до прокурора області, він призначив експертизу по медичних документах, яка вказала на те, що така довіреність не мала права бути вчинена. Генпрокуратура скерувала вимогу до прокурора області, щоб він розглянув дане звернення. Та щоб ці документи не попали в руки прокуророві, передали справу до того суду, головою якого був брат того, хто заволодів цим авто, а також де працює суддя, дружина якого є уже згаданим нотаріусом. Тож ця справа похована під мантією суддів уже 9 місяців. А за законодавством вона повинна бути розглянута протягом 10 днів. Якби була справа розглянута, її можна оскаржувати, а у даний момент я не можу нічого зробити, – розповіла пікетувальниця Олена Хромець.

Комментарии

© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua