Поиск по сайту:
НайтиНародные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации
Ситуація на НП   Никита   флуд   троллі   мовчання ягнят з редакції

Редакція НП, ти де?

Сезам | 5.12.2009 18:40

11
Рейтинг
11


Голосов "за"
17

Голосов "против"
6

До редакції НП.

Звертаюсь до редакції НП підтримуючи пропозицію одного з найпопулярніших авторів:

Ткаченко Віктор Іванович | 5.12.2009 11:19

Сезам:

Підтримую звернення автора публікації до редакції.

Дякую, Сезаме! Здається, було б доцільно, якби Ви також написали кілька слів на підтримку Никити і оформили їх в окремий допис. Тоді, гадаю, редакція не відкрутиться, а якось відреагує. Чим більше дописів, тим дієвіше...


Я є шанувальником сайта Народна правда більше двох років. Певні проблеми з материалами і коментами були завжди. Але, те, що відбувається зараз є гіршим, ніж найпесімістичніши очікування подальшого розвитку НП. Кількість "авторів", яких інакше як, вибачте, лайнометами, не назвеш, стає що далі тим більше. Зміст їх дописів насичених відвертим цинічним українофобством став не просто звичним для сайту, а поступово стає переважаючим. Колись популярні і шановані автори уходять. Втім редакція замість боротьби зі сміттям, яке вже по вінця заповнює сторінки видання, з незрозумілих причин і без пояснень починаєте банити адекватних і рейтингових авторів. Особливо безглуздим виглядає бан автора під ніком Никита, який на думку багатьох авторів, і на мою думку також, є найтолерантнішим і зваженим автором.

На численні звернення авторів до редакції реакції – нуль. Розраховуючи на здоровий глузд редакції, приєднуюсь до раніше опублікованих зауважень авторів і очікую на скорішу та обґрунтовану відповідь. А головне – на дієві реформи сайту, які нададуть йому порядку та шляхетності.

Комментарии

© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua